SculpSure – innowacyjna metoda redukcji tłuszczu

Couple smile wear swimsuit embrace looking side empty copy space, young man and woman tanned body swimwear isolated over white background

Redukcja nadmiaru uporczywej tkanki tłuszczowej jest jednym z wyzwań współczesnej medycyny estetycznej. Jeszcze kilka lat temu tego typu zabiegi wiązały się z koniecznością przeprowadzania uciążliwych, inwazyjnych procedur medycznych. Obecnie pacjenci mają do dyspozycji innowacyjne sposoby, które pomagają się pozbyć tłuszczu bez skalpela. Należy do nich laserowa metoda SculpSure.

Dlaczego SculpSure?

SculpSure to metoda zapewniająca wysoką skuteczność redukcji tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym braku inwazyjności. Jedynym dyskomfortem podczas 25-minutowego zabiegu jest miejscowe uczucie ciepła. Wiele osób twierdzi wręcz, że działanie lasera jest kojące i przyjemnie odpręża. Satysfakcję z zabiegu deklaruje ponad 90% pacjentów.

Zapomnieć o skalpelu…

SculpSure to najnowocześniejsza metoda i pierwszy nieinwazyjny system konturowania ciała. Podstawą jest zastosowanie lasera diodowego, co eliminuje konieczność wykonywania uciążliwych zabiegów. W przypadku zastosowania metody SculpSure nie jest konieczne znieczulenie pacjenta ani późniejsza rekonwalescencja. Odpada również problem szpecących blizn. Można za to pozbyć się nawet najbardziej uporczywych złogów tłuszczu – szybko i bezboleśnie.

Co warto wiedzieć o zabiegu?

Zabieg z zastosowaniem lasera SculpSure jest wysoce skuteczny i całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Tkanka tłuszczowa ulega eliminacji za sprawą podgrzania jej do temperatury 42–47 st. C. Zastosowany system chłodzenia wyrównuje temperaturę, co poprawia komfort pacjenta. Kontrolowane nagrzewanie tkanek przeprowadza się na głębokość aż 3 cm, dzięki czemu zwiększa się efektywność zabiegu. Technika konturowania ciała umożliwia namierzenie i eliminację komórek tłuszczowych, które w naturalny sposób są usuwane z organizmu. Zabieg SculpSure nie wywołuje działań niepożądanych i trwa zaledwie 25 minut.

Nowoczesność na wyciągnięcie ręki

Eliminacja zbędnej tkanki tłuszczowej to zabieg, na który decyduje się coraz więcej osób. Nie jest on już niedostępny i trudny do wykonania, a najnowsze osiągnięcia na polu technologii medycznej są w tej dziedzinie imponujące. Korzystając z lasera SculpSure, decydujemy się na najnowocześniejsze rozwiązanie, bez zbędnego ryzyka, które wiąże się z metodami inwazyjnymi. Metoda jest szybka i całkowicie bezpieczna. Usunięcie niechcianej warstwy tłuszczu z bioder, ud, brzucha, tzw. „boczków”, ramion, a nawet znad kolan nie musi już oznaczać konieczności podejmowania wyczerpujących i nie zawsze satysfakcjonujących ćwiczeń. Dzięki laserowi SculpSure droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd!

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *