PrzytUL prezent za zakupy i weź udział w warsztatach – Centrum Riviera rozdaje pszczele eko nagrody i edukuje na temat życia pszczół!

RIVIERA PRZYTUL PREZENT dodatkowe 1200x800 px

Po zimowej przerwie pszczele rodziny, mieszkające na dachu Centrum Riviera, wracają do swoich uli. Z tej okazji w weekend 27 i 28 kwietnia Riviera zaprasza na akcję, w której zdobyć można wyjątkowy prezent – kartonowy pszczeli eko model do samodzielnego złożenia, wyprodukowany przez polską firmę Nowe Kartonowe. Do zdobycia będą dwa rodzaje zabawek inspirowanych światem tych niezwykłych owadów – plaster miodu oraz figura pszczoły.

Dodatkowo w eko strefie przy fontannie czekać będą:

– warsztaty robienia woskowijek, czyli eko opakowań do żywności;

– punkt malowania buziek dla małych miłośników pszczół;

– spotkanie z bartnikiem Riviery, który opowie, dlaczego musimy dbać o pszczoły, przytoczy kilka ciekawostek o tych owadach oraz na szklanym modelu ula zaprezentuje, jak wygląda ich życie.

Pszczela eko strefa otwarta będzie w godzinach od 11 do 19.

Co trzeba zrobić, by odebrać pszczeli eko model?

Wystarczy w dniach trwania akcji – 27 i 28 kwietnia – zrobić zakupy w Centrum Riviera o minimalnej wartości 250 zł lub 350 i zgłosić się do eko strefy zlokalizowanej przy fontannie.

– za zrobione w dniach trwania akcji zakupy o wartości 250 zł Klienci odebrać mogą model w kształcie plastra miodu;

– osoby, które udokumentują zakupy o wartości 350 zł, otrzymają w prezencie model pszczoły.

– dodatkowo 100 pierwszych osób biorących udział w akcji otrzyma prezent – słoiczek miodu wyprodukowanego przez pszczoły-rezydentki Riviery!

Liczba nagród w akcji jest limitowana – każdego dnia do rozdania jest 300 kartonowych pszczelich modeli.

Ważne! Można łączyć maksymalnie dwa paragony. Niezależnie od wartości paragonu z Auchan, w akcji uznana zostanie kwota o maksymalnej wartości 50 zł.

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *