Konkurs na darmową sesję zdjęciową z fotograf Ewą Wiśnierską

Ewa Wiśnierska, wielokrotna mistrzyni paralotniarstwa i zafascynowana obrazem fotograf, której cudowne dzieła możecie zobaczyć na jej funpage’u Ewa Wiśnierska Photography specjalnie dla Was przygotowała niezwykłą niespodziankę – możliwość wygrania przez 3 kobiety sesji zdjęciowej w dowolnie wybranej stylistyce: sensualnej, portretowej lub buduarowej. Wiele kobiet marzy o tym, by ich piękno i niepowtarzalny urok uchwycić na zawsze. Teraz to marzenie możecie spełnić!

Wziąć udział w konkursie może każda z Was. Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie w wiadomości prywatnej na facebook’u i udostępnić publicznie post konkursowy, który pojawił się na fanpage Magazyn Kobiet Mademoiselle.

Do wygrania są aż 3 darmowe sesje.
3 osoby, które uzyskają największą liczbę polubień udostępnionego posta, otrzymają darmową sesję z naszą Artystką.

Konkurs będzie trwał do 18 września do godziny 14:00, a wygrani będą mogli zrealizować sesję w ustalonym wraz z Panią fotograf terminie.

Jest o co walczyć, dlatego serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w fotograficznym konkursie Magazynu Kobiet Mademoiselle i Ewa Wiśnierska Photography.

A jeśli chcecie bliżej poznać Ewę, to zapraszamy do wywiadu, który ukazał się w najnowszym wydaniu naszego magazynu: Latanie smakuje wolnością. Rozmowa z Paralotniarką, Ewą Wiśnierską.

 

Regulamin konkursu

  • W konkursie udział może wziąć każda pełnoletnia osoba.
  • Termin wykonania sesji zostaje ustalony przez dwie strony.
  • Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się na publikację efektów wygranej sesji zdjęciowej.
Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *