Projekt ,,Woman of IT”

baner projektu woman of it

Branża technologiczna staje przed wyjątkową okazją – promowania obecności kobiet w jej szeregach. Inicjatywa ,,Woman of IT” wychodzi naprzeciw tej potrzebie, dążąc do zrównoważenia płci wśród twórców przyszłości.”

Projekt powstał z potrzeby wspierania kobiet w ich drodze do osiągnięcia pełnego potencjału w branży IT. Ponieważ wiemy, że każda kobieta, niezależnie od swojego doświadczenia, ma zdolność nie tylko do wejścia, ale także do odniesienia sukcesu w tej innowacyjnej dziedzinie.

Podejmowane w projekcie ,,Woman of IT” działania opiera się na przekonaniu, że równość
i różnorodność stanowią kluczowy fundament sukcesu. Wierzymy, że kobiece spojrzenie
i zaangażowanie są niezwykle cenne w świecie technologii. Dlatego nasz zespół stworzył program mentoringowy, który pomaga kobietom rozpocząć przygodę w tym fascynującym świecie. Nasz program zapewnia wsparcie w postaci interaktywnych warsztatów
i indywidualnych konsultacji z doświadczonymi mentorkami. W ten sposób staramy się zapewnić uczestniczkom zarówno teoretyczną wiedzę, jak i praktyczne umiejętności, niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku IT.

Zachęcamy wszystkie kobiety, niezależnie od ich dotychczasowych doświadczeń w dziedzinie technologii, do dołączenia do wydarzenia ,,Woman of IT” i odkrycia swojego potencjału w tym niezwykle ciekawym obszarze.

Zapisy są możliwe do 25 listopada, sam projekt startuje już 1 grudnia 2023r! Nie czekaj, zapisy odbywają się pod linkiem: https://www.codeaccess.pl/woman-of-it

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *