Problemy intymne kobiet, które uniemożliwiają pełną satysfakcję z życia seksualnego

O tym, że udany seks wpływa na ogólne zadowolenie z życia, wiemy wszyscy. Niestety wiele kobiet boryka się z problemami intymnymi, które utrudniają cieszenie się własną seksualnością. Jak pokonać kompleksy i odzyskać pełnię szczęścia w relacjach intymnych?

Intymność, bliskość, spełnienie oraz satysfakcja seksualna to często sfera kobiecych marzeń. Dzieje się tak nie tylko z powodów stricte związanych z relacjami partnerskimi czy nieporozumieniami w związku, ale także z powodów typowo zdrowotnych, estetycznych czy wyolbrzymionych kompleksów.

Co wpływa na problemy z seksem w związku?

Żyjąc w świecie piękna i dążąc do osiągnięcia ideału, często zapominamy, że liczy się to, kim jesteśmy. Chcąc być kobietą idealną, która potrafi cieszyć się seksem, wcale nie musisz wyglądać, jak modelka czy stawać się ideałem w każdym tego słowa znaczeniu.

>Bardzo często pierwsze problemy z seksem w związku pojawiają się po urodzeniu dziecka, kiedy ciało kobiety nieco się zmienia. Wstyd z powodu kilku nadprogramowych kilogramów, cellulitu, rozstępów czy blizny po cesarskim cięciu to zwykle pierwszy krok do zaburzeń relacji partnerskich, ale nie tylko. Bardzo często po ciąży pojawiają się także znacznie poważniejsze problemy intymne jak suchość pochwy, wysiłkowe nietrzymanie moczu, przerost warg sromowych lub dolegliwości bólowe związane z bliznami powstałymi po cięciu krocza.

Jak sobie poradzić z intymnymi dolegliwościami?
Wbrew pozorom Twój partner chce wiedzieć, co powoduje, że jego ukochana nagle zaczęła unikać zbliżeń. Szczera rozmowa także na bardzo intymne tematy dużo zmienić. Wielu mężczyzn nie tylko rozumie swoje kobiety, ale także stara się im pomóc w rozwiązaniu intymnych problemów, dlatego nie powinnaś się wstydzić – szczerość jest zawsze lepsza niż zmuszanie się do bliskości i udawanie zadowolenia z życia seksualnego.

Wszystkie intymne problemy można rozwiązać, co więcej przestają one być już tematem tabu i nie należy się ich wstydzić. Dolegliwości zdrowotne oraz problemy czysto estetyczne pomoże Ci także rozwiązać ginekolog – wizyta u lekarza nie musi wiązać się ze wstydem, a jest wręcz czystą koniecznością, jeżeli chcesz zachować dobre zdrowie nie tylko dla siebie.

Z najczęstszymi problemami intymnymi możesz poradzić sobie także, korzystając z ogólnodostępnych zabiegów medycznych. Równie ważne jest poszukiwanie informacji na temat Twoich dolegliwości, dzięki czemu dowiesz się, że nie jesteś jedyną kobietą, która nagle zauważyła u siebie przerost warg sromowych czy zmaga się z suchością pochwy, nietrzymaniem moczu lub wrażeniem zbyt luźnej pochwy po przebytych porodach.

Jeżeli chcesz znaleźć wartościowe i fachowe informacje dotyczące kobiecych problemów, sprawdź tutaj, a przekonasz się, że możesz szybko pokonać dręczące Cię dolegliwości zdrowotne i kompleksy! Dodatkowo na stronie forum znajdziesz zdjęcia przed i po operacji http://medicot.pl/forum/kobiecie-sprawy/przerost-warg-sromowych-zdjecia/

Dzięki dostępowi do profesjonalnych porad nie tylko zrozumiesz, że nie jesteś jedyną ofiarą problemów intymnych, ale także nauczysz się je rozwiązywać! Nie pozwól, aby Twoje życie seksualne przestało Cię cieszyć, i jak najszybciej zacznij rozwiązywać swoje problemy zdrowotne oraz likwidować kompleksy. Piękno to nie tylko zewnętrzna powłoka cielesna, dlatego postaraj się na początek dostrzec pozytywy, które pozwolą szybciej uporać się z problemami natury estetycznej oraz ewentualnymi dolegliwościami intymnymi, które wcale nie muszą oznaczać końca udanego związku.

5/5 - (5 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *