Premiera teledysku Mali w Sopocie

Premiera teledysku Malwiny Kosińskiej do debiutanckiego singla pt.”Życia rytm”
Serdecznie zapraszamy wszystkich do Sopotu, gdzie Coolturalnie Centrum objęło mecenat nad premierą.

Kiedy?
2 lutego 2018 r.

Gdzie?
Sopocki klub TAN
Bohaterów Monte Cassino 63/6, 81-767 Sopot

Malwina Kosińska – bio
Jej bliscy twierdzą, że szybciej niż mówić nauczyła się śpiewać.
Od dziecka związana z muzyką i tańcem, lecz z zamiłowania do matematyki i przedmiotów technicznych – została inżynierem.

Prywatnie Malwina jest niezwykle pozytywną i aktywną osobą. Kocha biegać, szczególnie brzegiem morza. Fascynuje ją żeglarstwo. W niedalekiej przyszłości planuje zdobyć patent sternika morskiego i w ten sposób zwiedzać świat. Ma szerokie horyzonty 🙂

Muzyczne inspiracje to głównie gwiazdy POP m.in. jak Christina Aguilera. Technika i warunki wokalne a także osobowość tej gwiazdy bardzo przemawiają do Malwiny. Jako ciekawostkę można wspomnieć, że to właśnie jej utworem „Fighter” zadebiutowała na ceremonii otwarcia Gali Fen w Polsacie.

Początkowo kariera artystki skupiała się głównie na modelingu. Jej profil na Instagramie błyskawicznie zdobył imponującą popularność otwierając możliwości współpracy z poważnymi firmami i popularnymi markami.
Te doświadczenia nauczyły Malwinę dyscypliny, konsekwencji, dały solidne podstawy do pracy w biało – czarnym świecie show biznesu.

Kiedy na jej drodze życiowej pojawiła się wybitna nauczycielka wokalna Oliwia Bartuś, artystka była gotowa podjąć nowe wyzwanie i rozpocząć pracę nad doskonaleniem swojego głosu.
Debiutancki singiel miał pojawić się szybciej, niż się wszyscy spodziewali .. Tekst piosenki napisała mentorka wokalistki – Oliwia Bartuś.
Utwór ma pozytywne przesłanie; jest optymistyczny i energetyczny. Opowiada o tym, jak
ważne jest dostrzeganie małych rzeczy, życie chwilą teraźniejszą, celebrowanie tego co TU i TERAZ.

Piosenka w gatunku pop/rock.
Wyraźny akcent w postaci ulubionej gitary ma podkreślić charakter wokalistki. Można doszukać się inspiracji w utworze Mansona – Tained Love.

Produkcją klipu zajął się Andrzej Rajkowski.
Obraz skupia się na wokalistce, która w niewyjaśnionych do końca okolicznościach trafia na wyspę. W klipie można zobaczyć obłędne dzikie i nietypowe miejsca Teneryfy.
Podczas zdjęć do klipu, ekipa zrobiła ponad 700 km po wyspie.. od rajskich plaż po sam szczyt wulkany EL Teide.

5/5 - (1 głosów)

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *