Premiera książki „Pan Strach” Alex Sand – już w księgarniach!

Na księgarskich półkach już pojawiają się majowe nowości! Wśród nich sensacyjny thriller z wątkiem kryminalnym, „Pan Strach” autorstwa Alex Sand. Czy warto po tę pozycję sięgnąć i co mówi się o niej w sieci? Sprawdzamy! Jeśli lubicie książki, które trzymają w napięciu i jednocześnie poruszają bardzo aktualne tematy: wyjałowienie emocjonalne młodych, życie udawanymi emocjami, pokazywanie się w sieci na zdjęciach, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, a to wszystko w klimacie porwania, przestępstwa i nie do końca normalnego zachowania, które niby to ma być „lekiem na całe zło”, to może to być pozycja dla Was.

Książki, premiery, maj 2022

Z opublikowanego niedawno przez Bibliotekę Narodową raportu o stanie polskiego czytelnictwa jasno wynika, że wciąż chętniej sięgamy po książki papierowe niż ebooki czy audiobooki. Nic dziwnego, tradycyjna książka jest dla nas często ucieczką od technologii, komputerów i wszechobecnej cyfryzacji. Jak zresztą podkreślają sami czytelnicy – na kocu w lesie lub na plaży nad morzem, papier czyta się o wiele przyjemniej!
Wśród licznych majowych nowości wydawniczych, w pierwszych księgarniach jest już dostępna pozycja „Pan Strach”, Alex Sand, która od razu przyciąga oko niebanalną okładką. Na szczęście większość świadomych czytelników wie, że książki po okładce się nie ocenia, ale popatrzeć miło!

Co o tej pozycji pisze sam wydawca?

Opis książki.

„Czy w świecie udawania istnieją jeszcze prawdziwe emocje? Czy potrafimy tak naprawdę czuć?
W Trenton mieszka Amelia – pewna siebie i czasami bezczelna copywriterka. Podkochuje się w niej Anton, sąsiad, który nie ma za grosz charakteru, ale za to lubi podglądać kobiety. Mężczyzna instaluje w jej domu kamery, które pewnego wieczora rejestrują coś bardzo niepokojącego. Dziewczyna zostaje uprowadzona, a wkrótce wszystkie podejrzenia padają właśnie na Antona. Czy słusznie? Czy w przeszłości Amelii zdarzyło się coś, co może jej zagrażać? Młoda kobieta budzi się związana i z workiem na głowie.
Od teraz jej towarzystwem będzie jedynie cisza, za którą kryje się prawdziwe niebezpieczeństwo.”

Brzmi ciekawie? A i owszem!

O tej książce sporo się dzisiaj mówi, ale pierwsze wrażenia czytelników poznamy dopiero po oficjalnej dacie premiery czyli 19 maja 2022. Właśnie w tym dniu pierwsze księgarnie zaczną wysyłać do klientów zamówione już książki, więc wkrótce dowiemy się, czy dobre wzmianki, jakie można znaleźć na social mediach jej patronów medialnych i wydawcy, rzeczywiście mają pokrycie w faktach!

Dla osób lubiących książki mroczne, z dreszczykiem emocji, nutą kryminału i stresem rodem z thrillera – może to być ciekawa pozycja majowej lektury.

Gdzie kupić? Aktualnie książkę „Pan Strach” można dostać w większości znanych, polskich księgarni.

5/5 - (5 głosów)

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *