Porcelana, która nigdy nie wychodzi z mody

Złota Linia marki Chodzierz

W świecie, w którym dominuje jednorazowość i bezduszna funkcjonalność, poszukujemy ponadczasowego piękna i szczególnej oprawy, która pozwoli nam celebrować wyjątkowe chwile. Porcelana marki Chodzież już od ponad 170 lat tworzy kolekcje porcelanowej zastawy stołowej, w której odnaleźć można zarówno delikatne, klasyczne dekory, jak i odważne, harmonijne i minimalistyczne kształty.

Tak jak dawniej, również i dziś to właśnie porcelana pozostaje symbolem klasy, elegancji i szlachetnego uroku. Piękno i wytworność zastawy nadaje każdemu spotkaniu przy stole atmosfery wyjątkowości. Poszukując ponadczasowych wzorów i gwarancji najwyższej jakości, zwracamy się ku chodzieskiej porcelanie – marce, która od wielu pokoleń ozdabia stoły polskich domów.

Szlachetna oprawa na co dzień

Dla tych, którzy poszukują klasycznego piękna i subtelności, marka Chodzież oferuje kolekcję porcelany Kamelia. Jej łagodna, kwiatowa sylwetka, dekorowana delikatnym, reliefem i wykończona złotym malowaniem, nadaje wyjątkowości i niewymuszonej elegancji każdemu spotkaniu przy stole.

Dyskretny urok elegancji

chodzierz z kolekcją Maria Teresa

Zdjęcie: Polska Grupa Porcelanowa

Kolekcja Maria Teresa to wzór z bogatą historią, którego dyskretne, pełne uroku wzornictwo stanowi oprawę dla szlachetnej bieli. Finezyjne reliefy i barokowe kształty, których załamania eksponują piękno najwyższej jakości porcelany sprawiają, że celebrowanie wspólnych posiłków dodaje chwili powagi i wyjątkowości.

Oszałamiający blask minimalizmu

Dla tych, którzy cenią sobie subtelność i dyskretny urok minimalistycznych wzorów, chodzieska porcelana oferuje kolekcję City Złote. Powściągliwość jej kształtów zbalansowana jest klasycznym złotym dekorem, którego blask podkreśla przejrzystość szlachetnej porcelany. Ta gustowna i prosta w formie kolekcja nada każdej uroczystości dostojnej oprawy.

Porcelana Chodzież - kolekcja City Złote
Zdjęcie: Polska Grupa Porcelanowa

Tradycja i nowoczesność

Wysublimowane piękno zaklęte w porcelanie, jej najwyższa jakość i wytrzymałość pomimo przypisywanej delikatności, niepowtarzalność ręcznie dekorowanych wzorów – to wszystko sprawia, że trudno oprzeć się urokowi szlachetnej zastawy. Elegancja, ponadczasowość i różnorodność wzorów oferowanych przez markę Chodzież, pozwala nam wciąż sięgać do bogactwa porcelany. I niezależnie od tego, czy podążamy za tradycją, czy poszukujemy nowoczesności, to możemy być pewni, że porcelana na naszych stołach nada splendoru każdej świętowanej przez nas chwili.

Wszystkie prezentowane zestawy można nabyć w sklepach stacjonarnych i internetowym www.porcelana.pl.

Polska Grupa Porcelanowa (PGP) łączy potencjał dwóch wiodących fabryk porcelany w Polsce w Ćmielowie i Łubianie. Ideą jej powstania w lipcu 2018 roku było zwiększenie dostępności wysokiej jakości produktów z wielopokoleniową tradycją. W ramach Grupy funkcjonują cztery odrębne marki: Ćmielów, Lubiana, Chodzież oraz Ćmielów Design Studio. Różnicuje je rodzaj oferty, a łączy chęć realizacji potrzeb klientów, dla których fabryki szczycące się długoletnią tradycją, produkują najwyższej jakości zastawę stołową. Jako Grupa łącząca tradycję ze współczesnością, PGP chce wyróżniać się nie tylko doskonałym wzornictwem i jakością, ale także sprawną organizacją i nowoczesnymi systemami współpracy z dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

Kontakt dla mediów:

Małgorzata Szymków

pr@grupa-porcelanowa.pl

tel. 797 333 770

5/5 - (3 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *