Płyny i preparaty do paznokci – tylko z tymi produktami

Stylizacja paznokci jest często – błędnie – utożsamiana jedynie z malowaniem. W rzeczywistości na cały proces stylizacji składa się wiele działań, do których potrzebnych jest zdecydowanie więcej produktów. Jakie płyny i preparaty do paznokci przydadzą Ci się podczas manicure? Ich lista nie jest wcale tak krótka, jak mogłoby Ci się wydawać! Na szczęście wszystkie je znajdziesz w jednym miejscu – sklepie internetowym AllePaznokcie!

Płyny i preparaty do paznokci niezbędne podczas manicure

Zacznijmy od tego, że każdy manicure zaczyna się z reguły od usuwania poprzedniego, natomiast kończy przetarciem warstwy dyspersyjnej topu (o ile używa się klasycznej jego wersji). Pora omówić płyny i preparaty, których używa się podczas całego procesu stylizacji. Wszystkie produkty, dostępne w sklepie internetowym AllePaznokcie, wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i atrakcyjną ceną.

Produkty do zmywania manicure

W tym miejscu nie wymieniamy jednego, konkretnego produktu z prostej przyczyny – wszystko zależy od rodzaju stylizacji. Najprostszy zmywacz do paznokci świetnie poradzi sobie z lakierami klasycznymi. Do usunięcia hybrydy czy żelu niezbędny może być już aceton. Czym różni się remover od acetonu? Aceton rozpuszcza, natomiast remover – zmywa lakier. Co istotne – zarówno aceton, jak i remover można stosować także do rozpuszczania tipsów.

Cleaner

Czym jest cleaner? To – najprościej rzecz ujmując – odtłuszczacz płytki. Do jego głównych zastosowań zaliczają się usuwanie zanieczyszczeń oraz pozbycie się tłustej warstwy na płytce. Cleanera używa się już na etapie przygotowania paznokci – po zmatowieniu płytki.

Preparaty pielęgnacyjne do paznokci

Kolejnymi produktami, o których nie możesz zapomnieć podczas wykonywania manicure, są preparaty pielęgnacyjne. Odżywka do paznokci świetnie zregeneruje i nawilży płytkę. Oliwka do skórek natomiast pozytywnie wpłynie na kondycję i wygląd skórek. W sklepie internetowym AllePaznokcie jest tyle różnych preparatów pielęgnacyjnych, że na pewno znajdziesz najlepszy dla swoich paznokci. Poprzez najlepszy mamy nawet na myśli jego zapach!

Preparaty do dezynfekcji

Utrzymywanie higieny powinno być kwestią priorytetową dla każdej stylistki paznokci, choć nie tylko. Nawet wykonując manicure w warunkach domowych, powinno się dezynfekować zarówno dłonie, jak i stanowisko pracy. Płyny i preparaty do dezynfekcji zawierają alkohol, dzięki czemu wyróżniają się maksymalną skutecznością.

Pozostałe płyny i preparaty do paznokci

Jeśli zamiast naturalnej płytki preferujesz tipsy, koniecznie zaopatrz się również w klej do ich przymocowania. Natomiast gdy borykasz się z delikatnymi, wrażliwymi skórkami, niezastąpiony może być płyn do hamowania ich krwawienia. Mimo że zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie są to produkty, bez których nie da się przeżyć, uwierz, że naprawdę warto ułatwiać sobie życie!

W sklepie internetowym AllePaznokcie znajdziesz to wszystko (i jeszcze więcej)!

Zdarzyła Ci się kiedyś sytuacja, w której w połowie zakupów je przerwałaś, bo nie mogłaś niczego znaleźć lub wszystko, co chciałaś kupić, było niedostępne? W sklepie internetowym z kosmetykami AllePaznokcie się to po prostu nie zdarza! Znajdziesz tam ogromny wybór nie tylko płynów i preparatów do paznokci, ale również pozostałych produktów do paznokci (i dużo więcej). Co istotne – wszystkie te preparaty są dokładnie wyselekcjonowane – tak, by nie zawieść Klientów. Nie możemy również zapomnieć o cenach… Bardzo atrakcyjnych cenach! Biorąc pod uwagę jeszcze fakt, że często organizujemy akcje promocyjne i ceny są jeszcze niższe, może się okazać, że nagle będzie Cię stać na więcej! Zawsze radzimy wtedy przetestować którąś z nowości albo np. wybrać dodatkowy kolor lakieru. W końcu tego nigdy za wiele! Skorzystaj z ekspresowej wysyłki i w prosty (i szybki) sposób wybierz wszystko to, co jest Ci potrzebne!

Z tymi produktami Twoja stylizacja wywoła efekt wow!

Wykonując stylizację paznokci, koniecznie pamiętaj o użyciu wszystkich niezbędnych płynów i preparatów. Mimo że wiemy, iż mniej znaczy więcej, w tym przypadku ta zasada nie ma racji bytu! Bez dokładnego usunięcia poprzedniej stylizacji czy odpowiedniego przygotowania płytki, choćbyś bardzo chciała, nie uda Ci się wykonać trwałego i oryginalnego manicure. Dlatego też czasami lepiej przeznaczyć nieco więcej czasu na przygotowanie płytki czy dokładniej sprawdzić stan paznokci po usunięciu wcześniejszego lakieru. To się na pewno opłaci – piękniejszą stylizacją, rzecz jasna!

Artykuł powstał Przy współpracy z Krakowianka Szkolenia Paznokci.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *