Piękne usta od zaraz!

Specjalista radzi

Doskonały zbieg dla wszystkich poszukujących:

  • natychmiastowego rezultatu
  • bezpiecznego zabiegu
  • naturalnego i świeżego wyglądu

Dermatologia estetyczna to połączenie wiedzy medycznej z wrażliwością na piękno.

Proporcjonalne i kształtne usta sprawiają, że czujemy się atrakcyjnie, dlatego modelowanie ust to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów estetycznych.

Niezależnie od wieku i kształtu czerwieni wargowej, usta możemy powiększyć, przywrócić im symetrię, jędrność i elastyczność. Modelowanie ust powinien wykonywać wykwalifikowany lekarz, ponieważ od jego umiejętności i oczekiwań pacjenta uzależniony jest efekt końcowy.

Używany w trakcie zabiegu kwas hialuronowy jest gwarancją bezpieczeństwa oraz naturalnego wyglądu. O ilości i rodzaju użytego materiału decyduje lekarz. Zastosowanie znieczulenia miejscowego bądź stomatologicznego podwyższa komfort zabiegu.

Efekt zabiegu utrzymuje się przez około rok. Po tym czasie wskazane jest uzupełnienie wypełnienia. Ewentualne zasinienia i obrzęki po zabiegu są niewielkie i szybko ustępują.

Nieliczne przeciwwskazania do zabiegu obejmują ciążę i okres karmienia oraz choroby immunologiczne i nowotworowe. Opryszczka jest wskazaniem do zastosowania dodatkowego leczenia.

 

 

 

Oceń ten artykuł

Polecane:

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *