Innowacja w demakijażu w drogeriach Hebe i Rossmann

Innowacja w demakijażu w drogeriach Hebe i Rossmann oraz aptekach Dbam o Zdrowie. Już od 1 czerwca w drogeriach Hebe i Rossmann oraz aptekach Dbam o Zdrowie na terenie całego kraju można kupić GLOV Hydro Demaquillage – przełomowe produkty do oczyszczania twarzy, które usuną nawet najmocniejszy makijaż i inne zabrudzenia wyłącznie za pomocą wody.

W związku z intensywnym rozwojem, producent, firma Phenicoptere, zdecydował się na zwiększenie kanałów dystrybucji produktów o sieci drogerii Hebe i Rossmann oraz apteki Dbam o Zdrowie w całej Polsce. To kontynuacja kosmetycznej rewolucji w demakijażu, zapoczątkowanej pojawieniem się na rynku rękawicy GLOV. Celem firmy jest przede wszystkim dotarcie z naturalnymi rozwiązaniami kosmetycznymi do każdej kobiety.

Dzięki oryginalnemu połączeniu mikrowłókien, które wchłaniają wodę i tłuszcz, rękawica zmywa nawet najmocniejszy makijaż sceniczny, nie powodując podrażnień. To pierwszy tego typu produkt, który jest w pełni niealergiczny oraz odpowiedni dla każdego typu cery, także atopowej. Skutecznie redukuje nadmiar sebum i nie narusza bariery hydrolipidowej, czyli nie zaburza naturalnego pH zdrowej skóry.

Poza oczyszczeniem, produkt wykazuje lekkie działanie peelingujące, a także pobudza krążenie skóry. Już w krótkim czasie po rozpoczęciu stosowania zauważyć można poprawienie stanu cery, która staje się wygładzona, elastyczna i jędrna. To rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które cenią zdrowy wygląd i unikają środków chemicznych w kontakcie ze skórą. Stosując samą wodę, cera jest dogłębnie oczyszczona, a demakijaż pozostaje w zgodzie z ekologią.

jhyghty

Produkt doceniony został również przez osoby podróżujące samolotami. W związku z ograniczeniami, jakie narzucają linie lotnicze odnośnie przewozu płynów w bagażu podręcznym, czy zwykłą obawą przed rozlaniem się preparatów w torbie czy plecaku. Z GLOV nie potrzebujemy już żadnych mleczek czy toników. Wystarczy tylko woda.

Kobiety prowadzące aktywny styl życia oraz lubiące wygodę mogą swobodnie korzystać z GLOV oszczędzając czas i wydatki. Produkt zdobył uznanie rzeszy konsumentek na całym świecie i niejednokrotnie został okrzyknięty najlepszym kosmetykiem do demakijażu na arenie międzynarodowej. Dostępny jest w przystępnej cenie, a oczyszczające właściwości zachowuje aż 3 miesiące. Mając do wyboru różne warianty dostosowane do potrzeb konsumentek, GLOV Comfort (49 zł) i GLOV on-the-go (39 zł), tak podstawowa czynność jak demakijaż staje się dużo szybsza i przyjemniejsza.

Spółka Phenicoptere została zarejestrowana w Polsce w 2012 roku jako producent innowacyjnych produktów do oczyszczania skóry. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród i nominacji. Marka GLOV została doceniona np. przez magazyn Brief, Glamour oraz Dziennik Gazeta Prawna. Firma dystrybuuje produkty do ponad 30 krajów: w UE, na Bliski Wschód, a także do Stanów Zjednoczonych. GLOV jest bestsellerem m.in. we francuskiej sieci perfumerii Monoprix i w szwajcarskim Marionnaud.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *