Pięć sposobów na cienie, kurze łapki, „worki pod oczami”

Każda kobieta chciałaby mieć błyszczące, wypoczęte oczy i wyraziste spojrzenie, które odejmuje lat. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że okolica oka jest bardzo trudną strefą do zabiegów. W tym miejscu skóra jest bardzo cienka, szybciej się starzeje, narażona jest na zastój limfy, czego efektem są tzw. worki pod oczami i zmarszczki mimiczne.

1. Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa uważana jest za jedną z najskuteczniejszych metod rewitalizacji skóry wokół oczu. U nas w spa stosujemy mieszankę ampułek, witaminy C z kofeiną. Taka bogata kombinacja substancji aktywnych jest w stanie poradzić sobie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Zabieg poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencje do gromadzenia się płynów wokół oczu, wygładza drobne zagłębienia i kurze łapki.

Zabieg ten najlepiej wykonać w serii, minimum 3 razy w odstępach dwutygodniowych. Koszt jednego zabiegu to 150 zł.

2. Prawidłowy demakijaż w codziennej pielęgnacji

Wiele osób sądzi, że przemycie skóry wodą załatwia sprawę. W ciągu dnia, jak również podczas snu, nasza skóra wydziela łój skórny (tzw. sebum). Dodając do tego kurz, pot, zanieczyszczenia, bakterie czy pozostałości kosmetyków, tworzy się całkiem spora warstwa, którą bezwzględnie trzeba usunąć. Dokładny demakijaż trzeba robić zawsze rano i wieczorem, przed nałożeniem kremu. Powinien to być obowiązkowy punkt codziennego programu pielęgnacyjnego. Bo mycie skóry twarzy i okolic oczu to taka sama obowiązkowa czynność, jak mycie zębów czy zjedzenie śniadania.

3. Odpowiedni krem

Dobry krem to podstawa. Każdej klientce dobieramy indywidualnie krem na okolice oczu. Ale polecamy w szczególności krem firmy KLAPP z serii Hyaluronic. Dlaczego ten? Oprócz dużej ilości składników czynnych, zawiera kwas hialuronowy (w kapsułach liposomowych), który optymalnie nawilża i zmniejsza zmarszczki, a oprócz tego posiada innowacyjny kulkowy aplikator w sztyfcie, który pozwala na wykonanie chłodzącego mikromasażu, dodatkowo zmniejszając obrzmienia.

4. Masaż okolic oczu

Masaż powinnyśmy wykonywać przy każdej aplikacji kremu, rano i wieczorem. Dlatego polecamy krem pod oczy Hyaluronic, gdyż aplikator kulkowy jest idealnym rozwiązaniem dla pań, które nie wiedzą, jak wykonać poprawny masaż. Aplikator ten możemy używać nawet wtedy kiedy skończy nam się krem.

5. Okulary przeciwsłoneczne i filtry

Ponieważ skóra wokół oczu jest bardzo cienka,tym bardziej musimy ją chronić przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, i to nie tyko latem! Zimą odbijające się od śniegu słońce jest bardzo niebezpieczne. Oprócz filtrów w kremach zalecamy noszenie okularów z filtrami. Warto zainwestować w dobre okulary gdyż nasze oczy są tego warte.

Ponieważ piękne oczy naszych klientek są naszym priorytetem ogłaszamy akcję.

Na hasło „Mademoiselle” każda z Pań w miesiącu marcu i kwietniu otrzyma bon o wartości 50 zł na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w tym na mezoterapię igłową okolic oka.

BALTIQA DAY SPA

Hotel Rezydent

Plac konstytucji Trzeciego Maja 3

Sopot

Tel 58 555 58 07

Magdalena Cal-Kamińska

Właściciel SPA

Oceń ten artykuł

Polecane:

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *