Personal shopper w Warszawie. Zobacz, gdzie można zapisać się na darmowe konsultacje z osobistą stylistką!

W Polsce coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z usług osobistych stylistek. To osoby, które wybierają się z nami na zakupy, podpowiadają i pomagają wybierać to, w czym wyglądamy dobrze oraz kompleksowo wspierają i doradzają w tym, byśmy wyglądali lepiej. Często usługi tego typu potrafią kosztować naprawdę sporo, jednak czy jest szansa, by… skorzystać z nich za darmo? Oczywiście, że tak!

Opcję taką oferuje nam podwarszawskie, kameralne centrum handlowe, jakim jest Galeria Łomianki. Zatrudnia ona Małgorzatę Marszałek, profesjonalną stylistkę, która w trakcie kilku dni w miesiącu umawia się z klientami Galerii, by pomóc im zadbać o ich znakomity wygląd.

Konsultacje z Małgorzatą Marszałek w Galerii Łomianki są całkowicie darmowe, co nie jest tak częstym zjawiskiem. Dodatkowo są one naprawdę pozytywnie oceniane przez osoby, które się na nie decydują, co znakomicie prezentuje fanpage na portalu Facebook Galerii Łomianki.

Jak zapisać się na darmowe konsultacje z osobistą stylistką w Galerii Łomianki?

Nie jest to zadanie trudne, wystarczy klikąć TUTAJ, wybrać termin, który nam odpowiada, a następnie uzupełnić kilka podstawowych informacji, takich jak imię, nazwisko, e-mail oraz numer telefonu.

Zachęcamy do tego, by na wolne terminy decydować się szybko, bowiem darmowe konsultacje cieszą się olbrzymią popularnością, stąd wolne terminy potrafią znikać błyskawicznie. Jednocześnie, zachęcamy, by dobrze je przemyśleć – jeżeli obawiamy się, że konkretny termin lub godzina nie będzie dla nas odpowiednia, nie rezerwujmy jej – w przypadku naszej rezygnacji, blokujemy możliwości zapisania się innym zainteresowanym osobom. Darmowe konsultacje to stałe działanie, które od dawana obecne jest w Galerii Łomianki, stąd nie musimy obawiać się tego, że następnych terminów nie będzie. Wręcz przeciwnie, na pewno uda nam się później znaleźć taki, który będzie nam odpowiadał w 100%.

Jak wyglądają darmowe konsultacje ze stylistką w czasie koronawirusa?

Ze względu na problem, którym jest koronawirus, konsultacje wyglądają odrobinę inaczej, niż zazwyczaj. Czas ich trwania został ograniczony z dwóch godzin do jednej, jednak w tym momencie są one poprzedzone telefoniczną rozmową ze stylistką – stąd tak ważne jest, by podać odpowiedni numer telefonu. Podczas tej rozmowy ustalane są oczekiwania osoby, która na konsultacje się zapisała. Dzięki temu samo spotkanie już na miejscu, w Galerii w Łomiankach, odbywa się znacznie sprawniej, stylistka wie, czego potrzebujemy i ma wstępny pomysł na to, jak nam pomóc, więc skrócenie konsultacji nie wpływa na ich jakość.

Musimy pamiętać również o tym, by podczas wspólnych zakupów zasłaniać maseczką zarówno usta, jak i również nos, podobnie robić będzie sama stylistka. Konieczne jest również zachowanie odpowiedniego, bezpiecznego odstępu pomiędzy stylistką a osobą na konsultacjach, który wynosi 2 metry. Sprawi to, że każdy z nas będzie bezpieczny i będzie mógł cieszyć się wspólnymi zakupami z Małgorzatą Marszałek.

Po co decydować się na konsultacje z osobistą stylistką?

Nie bez powodu na usługi tego typu decyduje się tak wiele osób, często płacąc za nie naprawdę sporo. Obecnie nie tylko w życiu prywatnym ważne jest, by wyglądać dobrze. Nasz wizerunek w firmie czy podczas spotkań z klientami w dużej mierze zależy od tego, jak wyglądamy. Wiele osób sobie to uświadamia, dlatego postanawia pracować na tym i zmieniać zawartość swojej szafy na taką, która bardziej do nich pasuje.

Pamiętać należy również o tym, że to nie loga znanych marek sprawiają, że wyglądamy dobrze. Wiele osób decyduje się na ubrania naprawdę drogie, jednak źle je dobiera – za duże lub za małe rozmiary, czy fasony zupełnie do nas niedopasowane – to problem, z którym borykają się zwłaszcza Panowie. W praktyce więc – przy odpowiednim wsparciu – możemy ubierać się nawet taniej, jednak wyglądać lepiej. Dodatkowo, jeżeli wydajemy na ubrania naprawdę dużo, dopasowujmy je do nas i naszego ciała – w końcu każdy z nas zasługuje na to, by wyglądać jak najlepiej.

Wiele osób chce wyglądać dobrze, chce coś zmienić, poprawić i udoskonalić – ale nie wie jak. Od dawna nie śledzą mody, nie mają na to czasu, być może nawet nie chcą tego robić – ale czy to ma przekreślić ich szansę na atrakcyjny wygląd? Naszym zdaniem nie. Dlatego w takich sytuacjach idealnym wyborem okazuje się osobista stylistka, która ze swoim ogromnym doświadczeniem, nie mniejszą wiedzą i doskonałym zmysłem estetycznym pomoże nam naprawdę sprawie wybierać lepsze i bardziej dopasowane do nas ubrania.

Oferta ta jest tym bardziej atrakcyjna, gdyż właśnie w Galerii Łomianki możemy wybrać się na darmowe konsultacje oraz odbyć wspólne zakupy ze stylistką. Przy inwestycji, którą będzie tylko nasz wolny czas, możemy zmienić w swoim życiu naprawdę wiele. Dlatego tak wiele osób do tej pory zapisało się na konsultacje w Galerii Łomianki i dlatego tak bardzo zachęcamy do tego, by iść w ich ślady.

Pamiętajmy, że zakupy ze stylistką odbywają się w Galerii Łomianki, stąd zachęcamy, by nie tylko wcześniej sprawdzić listę dostępnych sklepów (znajduje się TUTAJ), ale również sprawdzić obecne promocje i wyprzedaże (ich lista dostępna jest TUTAJ).

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *