Nowy numer Magazynu Kobiet już dostępny!

magazyn-together-nr-12

Kliknij na okładkę, aby przeczytać magazyn online

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy pracę nad nowym numerem Magazynu Kobiet!

Premierowy numer Magazynu Mademoiselle, który mieliśmy przyjemność zaprezentować Państwu dwa miesiące temu, był dla nas wyjątkowy. Nowy tytuł czasopisma dedykowanego wszystkim kobietom, a w szczególności mieszkankom Trójmiasta, wzbudził duże zainteresowanie i spotkał się z pozytywnym odbiorem, za co dziękujemy i obiecujemy nie spoczywać na laurach.

„Atmosfera nowości” w żadnym wypadku nas bowiem nie opuściła, a perspektywa zbliżającego się nowego roku wręcz spotęgowała jej odczuwanie. Styczeń to dla wielu z nas miesiąc, w którym stawiamy sobie nowe wyzwania, przyspieszamy na drodze ku realizacji marzeń i intensywniej wybiegamy myślami w przyszłość, oczekując na to co nieznane. A przecież to, co przed nami, w dużej mierze zależy od nas – postrzegania siebie, nastawienia do otaczającego świata, ale przede wszystkim od tego czy i jak działamy. A kiedy najlepiej planować i przystępować do realizacji głęboko skrywanych pragnień, jak nie wtedy, kiedy okoliczności do tego zachęcają?

Jednym z najczęściej stawianych sobie postanowień noworocznych jest regularne uprawianie sportu. Żeby nie trzeba było wystawiać swojej silnej woli na próbę już drugiego stycznia, warto wybrać dyscyplinę, która przypadnie nam do gustu, nawet jeśli nie będzie to modny jogging – swoisty „must do it” w dziedzinie sportu. Może zatem pole dance? O dyscyplinie, powszechnie (chociaż trochę niesprawiedliwie) znanej pod pojęciem „tańca na rurze”, przeczytacie w bieżącym numerze magazynu.

Jeśli od Nowego Roku zamierzacie przejść na dietę, mimo wszystko zróbcie mały wyjątek i uwzględnijcie w niej dania kuchni brazylijskiej, o specyfice których więcej przeczytacie w artykule „Smaki z roztańczonych ulic Rio”. Dla tych z Was, które nie zamierzają czynić ze sportu i diety religii swojego życia (czego Wam i sobie szczerze życzymy), polecamy lekturę wywiadu z Modelką Plus Size, która jest najlepszym przykładem na to, że piękną można czuć się nie tylko w rozmiarze XS.

Styczeń to także czas karnawału. Inspiracji na wieczorny look szukajcie na stronach działów Moda i Uroda. Ponieważ życie kobiet bez mężczyzn nie byłoby tak ciekawe (nie bez powodu do naszego zespołu redakcyjnego dołączyło dwóch panów), poruszamy na łamach pisma również temat dotyczący relacji damsko-męskich. Tym razem prezentujemy wyjątkowo „nowoczesny” i śmiały model przyjaźni „Frinds with benefits”.

Lekturę magazynu proponujemy jednak zacząć od wywiadu miesiąca. Postawa życiowa zapracowanej, ale przede wszystkim spełnionej Doroty Kolak może okazać się równie silnym mobilizatorem do działania, co zmieniająca się cyfra w kalendarzu.

Zdrowia, sukcesów, odwagi w wyznaczaniu życiowych celów i wytrwałości w drodze ku ich realizacji życzy zespół redakcyjny Magazynu Mademoiselle!

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *