Narcyz – kwiaciarnia w Gdyni z artystyczną duszą

fot. kwiaciarnia Narcyz

Naturalne kolory i zachwycające zapachy zaklęte w urokliwym świecie kwiatów, dekoracji i designu – oto nowe, wyjątkowe miejsce na kwitnącej mapie Trójmiasta – Pracownia Florystyczna Narcyz przy ul. Przebendowskich 49A w Gdyni Orłowie.

Pracownia Florystyczna Narcyz to wyjątkowe miejsce, gdzie na powierzchni ponad 140 m2 można znaleźć, dla siebie lub na prezent, ogromny wybór zawsze świeżych kwiatów ciętych i doniczkowych, efektowne kompozycje kwiatowe, ceramikę (doniczki, ozdoby), upominki i dekoracje do domu (m.in. świeczki, kominki zapachowe), piękne książki i albumy oraz przede wszystkim ogrom inspiracji. To, co wyróżnia Pracownię Florystyczną Narcyz to kącik dla klientów, przy którym na spokojnie, przy filiżance kawy będą mogli porozmawiać o zamówieniach indywidualnych i okolicznościowych jak np. ślub lub szukać natchnienia w dostępnych magazynach i innych wydawnictwach branżowych. Zespół naszych wykwalifikowanych florystek zawsze służy radą oraz spełnia nawet najbardziej wymagające życzenia.

Pracownia została zaprojektowana w nowoczesnym, lecz eleganckim stylu przez gdyńską pracownię projektową LESINSKA CONCEPT. We wnętrzu stylowej pracowni panują, przełamane szykowną naturalną i patynowaną miedzią, spokojne, barwy bieli i szarości, tworzące tło dla kolorowych kwiatów. Głównymi założeniami projektu była minimalistyczna przestrzeń, surowy beton podkreślający charakter pracowni oraz dekoracyjne pnie drzew przenoszące klientów w atmosferę lasu i natury.

Na otwarciu pracowni zjawiła się m.in. Małgorzata Kostrzak – współzałożycielka blogu Make Life Easier Kasi Tusk (która zamieściła zdjęcie z pracowni na swoim profilu na Instagramie), Jerzy Zając – Sekretarz Maista Gdyni oraz wiele innych gości.

Pracownia przy ul. Przebendowskich 49 A w Gdyni Orłowie działa od 18.09.2015, przez 7 dni w tygodniu. Jest to czwarty sklep w Gdyni firmy Narcyz, powstałej w 1969 roku, o silnych rodzinnych tradycjach. Od 1984 roku firmę prowadzi po mamie Ewa Malepszy – dyplomowana florystka, europejski projektant zieleni, pasjonatka sztuki w harmonii z naturą.

Oceń ten artykuł

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *