Największy w Polsce otwarty trening z QCZAJ’em!

TIDAL i QCZAJ już w piątek porwą całą sopocką plażę do wspólnego wakacyjnego treningu. Znany polski trener poprowadzi bezpłatne zajęcia w rytmie jego ulubionych piosenek.

Tym razem organizatorzy cyklu TIDAL X SUMMER, który odbywa się w Trójmieście, przygotowali atrakcję dla wszystkich fanów sportu. Serwis streamingowy TIDAL razem z Danielem Kuczajem zapraszają na otwarty trening, który odbędzie się na plaży należącej do kompleksu Zatoki Sztuki w Sopocie. Przewidywana godzina rozpoczęcia treningu to 11:00. Wszystkie chętne osoby, które pojawią się o tej godzinie na plaży Zatoki Sztuki, będą mogły wziąć udział w zajęciach pod okiem znanego trenera. Będzie także okazja do pamiątkowego selfie z QCZAJ’em. W ramach współpracy sportowiec specjalnie dla użytkowników TIDAL przygotował swoją muzyczną playlistę z utworami, do których najchętniej ćwiczy. Partnerem treningu jest polska marka ubrań 4F.

Link do dedykowanej playlisty: http://bit.ly/QCZAJPlaylista

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1737175979712882/

Daniel „QCZAJ” Kuczaj jest obecnie jednym z najpopularniejszych motywatorów w Polsce. Na Instagramie śledzi go ponad 278 tysięcy obserwatorów, a jego treningi na Youtube cieszą się dużą popularnością. Swoim uśmiechem oraz pozytywnym podejściem do życia QCZAJ podbił serca tysięcy Polaków.

Link do Instagrama: https://www.instagram.com/qczaj

Link do Facebooka: https://www.facebook.com/Qczaj

TIDAL X SUMMER to cykl wakacyjnych aktywności odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist.

Więcej informacji na temat cyklu będzie można znaleźć na kanałach Facebook:

TIDAL: https://www.facebook.com/TIDALPolska/

Zatoka Sztuki: https://www.facebook.com/Zatoka.Sztuki/

oraz Instagram: https://www.instagram.com/tidal_polska/

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *