Multibrandowy wieczór artystyczny Marka Wspiera Markę

11 marca, 2017 roku, Gdynia

Samemu można zdziałać wiele, ale we współpracy można osiągnąć wszystko – projekt Marka wspiera Markę zrodził się z głębokiej wiary w tę ideę oraz z fascynacji Anny Szubert i Zespołu Personal Branding Polska – polskimi markami.

Mamy swój wyróżnik na świecie – to polscy projektanci tworzący unikatowy design. Zarówno giganci, którzy od lat z powodzeniem radzą sobie na rynku, jak i małe manufaktury są naszym bogactwem, które chcemy odkryć i pokazać ich najpiękniejszej formie. Wieczór multibrandowy łączy marki rozpoznawalne z tymi, które o tą rozpoznawalność dopiero walczą. Dzięki formule dającej stylistkom wolność twórczą, na wybiegu zobaczymy jak nieograniczone może być wizjonerstwo w doborze krojów i fasonów oraz jak pozornie odległe od siebie rzeczy razem tworzą niesamowitą kompilację.

Wieczór otworzy wernisaż wystawy niezwykle utalentowanej malarki D.O.M. Dominiki Żurawskiej, który odbędzie się w Gdyńskim Centrum Filmowym o godzinie 18.00.

Następnie zaprosimy Gości do Muzeum Miasta Gdyni, gdzie o godzinie 19.30 rozpocznie się niezwykły pokaz modowych stylizacji pod tytułem „Trzy Ulice”. Nad jego artystyczną częścią czuwać będą m.in. światowej klasy projektantka Natasha Pavluchenko, topowy stylista Tomasz Gąsienica-Józkowy, finalista drugiej edycji programu Project Runway Patryk Wojciechowski, mistrzyni fryzjerstwa i członkini Wielkiego Fryzjerstwa Francji Teresa Opiała oraz wizażystka i charakteryzatorka teatralna Marzena Niewiarowska. To właśnie dzięki nim przeniesiemy się na tytułowe trzy ulice światowych metropolii – Pekinu, Londynu i oczywiście Gdyni.

Wśród marek modowych zobaczymy również między innymi siostrzany duet La Metamorphose, Furelle oraz Taranko.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek oraz Honorowy Konsul Francji Alain Mompert.

Na wieczorze nie zabraknie przedstawicieli zagranicznych delegacji miast partnerskich miasta Gdyni oraz znamienitych gości ze świata kultury, sztuki i biznesu.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo:

www.markawspieramarke.pl

Organizatorem multibrandowego wieczoru artystycznego Marka Wspiera Markę jest Personal Branding Polska.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *