Nablatowa umywalka Marmite – kwintesencja skandynawskiego stylu!

Wybór umywalki do łazienki bardzo często nie jest tak prosty, jakbyśmy sobie tego życzyli. Paradoksalnie, trudność wyboru nie wynika z braku ofert, a raczej z niezwykle bogatej i zróżnicowanej gamy produktów, które różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale również materiałem, z jakiego są zrobione. Wśród tej urozmaiconej oferty, na szczególną uwagę zasługuje niezwykle stylowa nablatowa umywalka Marmite. W czym tkwi sekret jej wyjątkowości?

Marmite – po prostu szwedzki design!

Szwedzka firma Marmite jest obecna w branży już od ponad 40. lat. Słynie z produkcji wysokiej jakości umywalek, brodzików i wanien, które charakteryzują się nowoczesnym i niezwykle stylowym wzornictwem. Czego potwierdzeniem jest umywalka Marmite model Lea 564C. Ważnym i dodatkowym atutem marki jest trwałe i odporne na uszkodzenia tworzywo, z którego produkuje ona swoje wyroby.

Jest to niezwykle zaawansowany technologicznie materiał, o którym można powiedzieć, że jest unikalny dla całej branży wyrobów łazienkowych. Mineral Composite, bo tak nazywa się konglomerat, z jakiego firma wytwarza umywalki, wanny i brodziki, jest połączeniem naturalnego dolomitu z elastycznymi żywicami. Pozwala ono uzyskać nie tylko wysoką trwałość produkowanych wyrobów, ale również ciekawe kształty umywalek czy wanien, w tym kształty z cienkimi krawędziami – takimi jak w umywalkach Marmite.

Nablatowa umywalka Marmite Lea

Minimalizm w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami projektowymi pozwala firmie Marmite tworzyć wyjątkowe umywalki z konglomeratu, o zróżnicowanych kształtach i wzornictwie. Model nablatowej umywalki Marmite Lea 564C jest w tym przypadku kwintesencją skandynawskiego minimalizmu. Owalna i stawiana na blat umywalka Marmite o cienkich krawędziach, świetnie nadaje się do łazienek urządzonych zarówno w stylu klasycznym, jak i awangardowym.

Nablatowa umywalka Marmite utrzymana jest w eleganckiej i uniwersalnej bieli, która pasuje praktycznie do każdego rodzaju blatu. Co ważne, jest ona gładka, czyli brak w niej otworu na armaturę i otworu przelewowego. Design ten nadaje jej lekkości i elegancji – umywalka prezentuje się na blacie wyjątkowo pięknie. Z drugiej strony takie rozwiązanie pozwala też na łatwe utrzymanie umywalki w czystości. Do tego typu wyrobów stosuje się baterie umywalkowe podtynkowe. Całość wygląda bardzo efektownie.

Umywalki z konglomeratu – zalety

Oprócz wyjątkowego designu warto jeszcze zaznaczyć, dlaczego umywalka z konglomeratu Marmite jest produktem godnym uwagi. Jak już wspomniano, materiał, z jakiego firma wytwarza swoje produkty, to połączenie dolomitu z żywicami, co nadaje całości wytrzymałości i odporności na uszkodzenia. Dodatkowo są one powlekane specjalną nanopowłoką, podobną do tych, jaką pokrywa się kadłuby jachtów lub skrzydeł wiatraków prądotwórczych. Powłoka ta stanowi dodatkową ochronę dla umywalki.

Do zalet, jakimi odznacza się umywalka z konglomeratu, należy zaliczyć również szybkie i wygodne czyszczenie oraz łatwą naprawę w przypadku uszkodzenia. Poza tym dzięki nanopowłoce umywalka Marmite nie traci swojego naturalnego blasku nawet po długim i intensywnym użytkowaniu.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *