MOJA strefa LIFE – konferencja o budowaniu nawyków i organizacji

Już 12 października konferencja dla Kobiet MOJA strefa LIFE, zachęcająca do NORMALNOŚCI!

Konferencja Moja Strefa LIFE ma pomóc Kobietom w budowaniu nawyków i organizacji różnych obszarów życia. Pomysłodawcy spotkania rozbierają na części strefę kulinarną i zdrowotną, strefę ruchową i przestrzeń osobistą. Ich celem jest promowanie NORMALNOŚCI, tak ostatnio zapomnianej w dążeniu do bycia najlepszym we wszystkim. Pomagają odrzucić skrajności, pozbyć się kompleksów, żeby móc cieszyć się życiem, smacznie zjeść i pięknie wyglądać na co dzień.

Co się będzie działo
Czterech doskonałych ekspertów podzieli się swoją wiedzą. Podpowiedzą jak nie popadać w skrajności, nie kroczyć ślepo za modą obecnego świata w dążeniu do ideału. Specjaliści opowiedzą, jaki wpływ na budowanie naszej codzienności zawodowej i prywatnej mają nawet najmniejsze kroki. Pomogą odnaleźć odpowiedź na pytanie, co dla nas samych jest ważne i przy okazji zdradzą nam tajemnicę, jak radzić sobie z potknięciami.

Organizacja
Na konferencji przewidzianych jest tylko 40 miejsc, więc nie warto odkładać zakupu biletu na sam koniec. Poza tym pierwsze 15 osób, będzie miało możliwość zakupienia biletu w cenie TYLKO 40 zł.
Stała cena biletu to 79 zł – więc zdecydowanie warto być w pierwszej 15-tce.
Sprzedaż biletów wystartowała i zakończy się w niedzielę 8.10 przed konferencją.
Bilety dostępne pod adresem: https://wayoftaste-mojastrefalife1.evenea.pl/

Jak się domyślacie, będzie można spędzić ten czas przy kieliszku wina. Zostawiamy więc nasze pociechy z tatusiami, babciami i przybywamy z prywatnym szoferem.
Zabierzcie też ze sobą wizytówki. Być może znajdziecie tu swoich przyszłych partnerów biznesowych, przyjaciółki lub dostawcę smakołyków. Przewidziana jest przerwa na luźne rozmowy, przekąskę, kieliszek wina, kawę lub herbatę.
W razie jakichkolwiek pytań piszcie na adres: contact@wayoftaste.com

Organizatorami wydarzenia są:
Ilona Klein-Tragier – właścicielka marki Way of Taste i Akademii kulinarnej Way of Taste
Agnieszka Łukomska – właścicielka kawiarni rodzinnej Ciuciubabka Cafe
Robert Tragier – właściciel firmy K&T Partnerzy

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *