Andrzejki z Hotelem Haffner

„Biznesowe Andrzejki” to niezwykłe wydarzenie i jedno z wielu, które będą miały miejsce tej jesieni w sopockim Hotelu Haffner!

To wydarzenie łączyć będzie w sobie nie tylko andrzejkową tradycję i dobrą zabawę, ale również szanse na nawiązanie relacji biznesowych w połączeniu z odrobiną kultury! Wszystko to w nienachalny i nieszablonowy sposób, w luksusowych wnętrzach Hotelu Haffner.

Podczas wieczoru, zaproszeni goście wezmą udział w prelekcji sommelierskiej w wykonaniu Przemysława Gwardzika – właściciela pracowni Red Wine&Whisky oraz quizie biznesowym, który poprowadzi Piotr Obrębski – doradca biznesowy. Uświetnieniem całości będzie występ Eweliny POBLO Pobłockiej – finalistki popularnego The Voice of Poland.

Wydarzenie poprowadzi Paulina Marwińska – Marketing&PR Manager Hotelu Haffner – jak mówi „- W Trójmieście organizowanych jest wiele podobnych do siebie wydarzeń, my chcemy pójść o krok dalej i pokazać, że nawiązywanie relacji biznesowych można połączyć z dobrą zabawą, sporą dawką wiedzy i winiarskim savoir vivrem. Mając do dyspozycji piękne wnętrza Hotelu Haffner oraz specjalistów takich jak Piotr Obrębski czy Przemysław Gwardzik, można stworzyć nowy wymiar networkingu na naprawdę wysokim poziomie. Na gości czekać będzie również kilka dodatkowych niespodzianek – przygotowanych przez hotel. Atrakcji z pewnością nie zabraknie!

 

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *