Modne i sportowe buty na lato – 5 propozycji od Nike

Obuwie marki Nike jest przede wszystkim wygodne. Nike produkuje obuwie również pod względem różnych sportów. Można znaleźć buty do biegania, treningu, jak również codziennego chodzenia.

Buty Nike do biegania

Wszystkie buty do biegania powinny być lekkie i wygodne. Jest to sport w którym obuwie to bardzo istotna rzecz. Marka Nike wyprodukowała model obuwia Nike Air Zoom Pegasus 35 iD. Najbardziej korzystne cechy tego modelu obuwia to przewiewna siateczka, dzięki której stopa może oddychać oraz amortyzacja na podeszwie buta, aby bieganie było przyjemne i swobodne. Są one przeznaczone nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla osób początkujących. Na stronie Nike’a można dodatkowo wybrać jeden spośród bardzo modnych kolorów, wielkość logo swoosh oraz dodać następny rekord życiowy, aby pamiętać o upragnionym celu.

Buty Nike do chodzenia

Jeśli jesteśmy miłośniczkami szybkiego marszu również warto zakupić wygodne obuwie. Marka Nike przygotowała buty Nike – Flex Experience. Są one przede wszystkim elastyczne oraz lekkie. Takie cechy obuwia są istotne jeśli zamierzamy przejść trochę kilometrów. Dodatkowo posiadają siateczkę, dzięki czemu stopy oddychają, a pianka w podeszwie zapewnia amortyzację. Proponujemy ten model obuwia w jasno szarych odcieniach, które przechodzą z początku buta od najjaśniejszego do najciemniejszego koloru. Modny szary kolor dopasuje się niemalże do każdego sportowego ubrania.

buty sportowe

Buty Nike do fitnessu

Aktywność sportową, jaką jest fitness uprawia wiele kobiet i również przy tym zajęciu ważne jest odpowiednie obuwie. Marka Nike wyprodukowała w tym celu model obuwia Flex Essential. Jest to sportowe obuwie damskie, które cechuje się przede wszystkim oddychalnością, stabilizacją i sprężystością. Zajęcia fitness na ogół opierają się na wykonywaniu ćwiczeń z różną dynamiką, dlatego ważne jest aby wybrane obuwie pomagało w stabilności i sprężystości stopy. Ceny można sprawdzić na stronie https://lamoda.pl/katalog/buty/nike-m. Najmodniejszy kolor tego modelu to czerń połączona z różem. Bardzo kobiece kolory pomogą świetnie czuć się na Sali fitness.

Buty Nike do siatkówki

W sporcie, jakim jest siatkówka ważne są oczywiście dłonie i ręce, aby odpowiednio odbić, czy zaserwować piłkę, jednakże do tego potrzebne jest ułożenie nóg i szybki refleks. W związku z tym istotne są również dobre buty. Marka Nike wyprodukowała wiele różnych modeli przeznaczonych do siatkówki. Naszą uwagę zwrócił model Kaishi 2.0 . Przede wszystkim odznaczają się grubą i miękką podeszwą, dzięki czemu z łatwością można balansować i zmieniać ułożenie stóp. Oprócz tego są pokryte siateczką, w celu łatwiejszego oddychania stopy. W przypadku kobiet warto wybrać model który posiada falowane wzorki różowo pomarańczowe. Taki model oprócz funkcjonalności jest również bardzo modny wśród sportowego obuwia.

Buty Nike do piłki nożnej

Buty do piłki nożnej są już zupełnie inne od pozostałych. Osoby, które uprawiają ten sport z pewnością są tego świadome. Na stronie Nike’a , poszukując obuwia do piłki nożnej można na samym początku wybrać do czego owe buty mają być przeznaczone. Do wyboru mamy: twarda murawa, miękka murawa, sztuczna nawierzchnia, turf, hala/ulica. Jest to świetne rozwiązanie, które pomoże wybrać nam najbardziej odpowiednie obuwie do piłki nożnej.

5/5 - (2 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *