Mireille Mathieu, legendarna francuska piosenkarka w Gdyni

Mireille Mathieu, legendarna francuska piosenkarka, jedna z największych artystek w historii piosenki francuskiej wystąpiła 22 października w Gdynia Arena. Popularność francuskiej piosenkarki nie słabnie. Koncertowi towarzyszyło ogromne zainteresowanie fanów. Owacjom na stojąco nie było końca! Byliście?

Mireille Mathieu podczas koncertów zaśpiewa swoje największe utwory takie jak Mon Credo, Qu`elle est belle czy Mon bel amour d`été. Piosenkarce towarzyszyć będzie zespół złożony z 12 muzyków.

Moje piosenki zawsze opowiadają o miłości, dlatego tak je lubię” – mówi Mireille. Na koncertach w Polsce możemy spodziewać się wiele miłości i uśmiechu. Nawet, gdy Mireille jest smutna, kiedy wydarzy się w jej życiu coś bolesnego, zawsze potrafi znaleźć uśmiech dla swoich fanów.

fot. Piotr Żagiell Photography

Oceń ten artykuł

2 komentarze

  • Alicja pisze:

    Dziękuję za piękne zdjęcia z koncertu Mireille Mathieu. Jestem Jej wielką fanką. To olbrzymia radość móc zatrzymać dzięki nim w pamięci wspaniałe chwile ze spotkania z Nią: cudowną artystką i wspaniałym człowiekiem. Gratulacje dla fotografa !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *