MINI Countryman – klasyka trwa wiecznie

Sezonowa i przemijająca moda dotyczy wielu dziedzin naszego życia, w tym również motoryzacji. Istnieją jednak kultowe marki, które wyznaczają ponadczasowe standardy, bezkompromisowo definiując styl i jakość. Z całą pewnością należy do nich marka MINI. Czego możemy oczekiwać po najnowszym samochodzie MINI Countryman?

Technologia i design dla wymagających

Marka MINI przyzwyczaiła nas do tego, że zawsze możemy się spodziewać zaskakujących, lecz niebanalnych rozwiązań. Klasyczna forma tych wozów, które niegdyś tworzyły podwaliny współczesnej motoryzacji, obecnie skrywa najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. W modelu MINI Countryman zwraca m.in. uwagę oryginalny kokpit, który umożliwia dostęp do licznych funkcji. Za pomocą kolorowego wyświetlacza o przekątnej 8,8 cala można np. odbierać telefon, dobierać odpowiednią muzykę czy korzystać z systemu MIDI Connected.

Oswojona przestrzeń

Jeśli spędzamy w samochodzie wiele godzin, duże znaczenie zaczyna mieć zamknięta przestrzeń, w której podróżujemy. MINI Countryman to coś więcej niż tylko komfort i wzornictwo. Auto oferuje przestrzeń, do której chcemy wracać. Czujemy się w niej wygodnie i bezpiecznie. Wnętrze wozu odzwierciadla nasz charakter i temperament. Poza tym w modelu zastosowano wiele udogodnień, które sprawiają, że podróż staje się przyjemnym doznaniem. Przestronność wnętrza sprawia, że bez trudu może nim wygodnie podróżować pięcioro pasażerów. Sporym ułatwieniem jest też elektrycznie podnoszona klapa bagażnika z funkcję Easy Opener. Zajęte ręce to już nie problem. Aby otworzyć bagażnik, wystarczy skorzystać z czujnika umieszczonego pod tylnym zderzakiem.

Fascynująca podróż z MINI

Czy wyobrażasz sobie taką podróż, gdzie jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia? MINI Countryman to samochód, który sprawia, że możesz dać się ponieść fantazji i zjechać z utartych szlaków. Najnowocześniejsze systemy kontroli bezpieczeństwa dbają o to, aby każda wyprawa skończyła się wyłącznie pozytywnymi wrażeniami. Podwyższone fotele umożliwiają swobodną obserwację otoczenia, a napęd ALL4 doskonale sprawdzi się w każdych warunkach drogowych.

A może mała przerwa podczas podróży? MINI Countryman sprawia, że nawet chcąc odpocząć od trudów drogi, nie musimy się oddalać od samochodu. Wystarczy rozłożyć składaną ławkę piknikową MINI Picnic Bench i delektować się pięknem krajobrazu.

Przełamać schematy

Podsumowując, MINI Countryman to auto dla osób, które poszukują czegoś więcej niż tylko komfortu, ergonomii i bezpieczeństwa. Te atuty samochodów MINI są standardem. Co otrzymujemy dodatkowo? Niepowtarzalny styl, który wyznacza standardy dla innych producentów. Decydując się na podróż z MINI Countryman, przełamujemy obowiązujące schematy i wybieramy nową jakość w klasycznej formie.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *