Porsche Cayenne – zyskujesz znacznie więcej

Sportowe zacięcie SUV-a, która wyzwala wyobraźnię. Do tego wyrazista linia i ponadprzeciętne wyposażenie. To właśnie Porsche Cayenne. Czy można zyskać jeszcze więcej, oprócz posiadania legendarnego pojazdu? Okazuje się, że tak.

Porsche Cayenne oferuje harmonijną syntezę najnowocześniejszej technologii z komfortem podróży i wyjątkowym wzornictwem nadwozia. Tego wozu nie da się pomylić z żadnym innym modelem. Wystarczy wspomnieć o niepowtarzalnej sylwetce z wyraźnie zaakcentowanymi wlotami powietrza czy tylnej partii nadwozia, której wyróżnikiem są lampy tworzące wrażenie trójwymiarowości. Starannie dobrane detale, jak wgłębienie tablicy rejestracyjnej, uchwyt bagażnika czy końcówka wydechu, dopełniają całości efektu.

Wnętrze Porsche Cayenne stanowi najlepszy przykład połączenia komfortu z funkcjonalnością. Przy wykończeniu poszczególnych detali zastosowano materiały najwyższej jakości. Tutaj nie ma kompromisów. Kierowca może wygodnie sterować samochodem, wykorzystując sportową kierownicę wyposażoną w wygodne łopatki do zmiany przełożeń.

Porsche Cayenne jest również autem ekonomicznym, co nie każdemu może się wydawać oczywiste. Silniki w tym modelu osiągają wysoki moment obrotowy, przy jednocześnie obniżonym zużyciu paliwa. Nie jest to oczywiście kwestia przypadku. Inżynierowie Porsche poświęcili wiele wysiłku, by wdrożyć wiele nowatorskich modyfikacji. Wystarczy tylko wspomnieć o udoskonalonym systemie „auto stop-start plus”, który wydatnie wpływa na mniejsze spalanie.

Czy kupując nowy samochód, można chcieć czegoś więcej? Na pewno warto sprawdzić, co zyskujemy dodatkowo. A można zyskać naprawdę dużo. Nie da się ukryć, że promocje firmy Porsche Centrum Sopot robią wrażenie. Każdy klient na początku otrzymuje 50 000 zł rabatu, a ponadto może wybrać sobie jeden z dodatkowych prezentów.

Sama satysfakcja z bycia użytkownikiem samochodu marki Porsche nie ma swojej ceny. Podobnie zresztą jak poczucie spokoju. Decydując się teraz na zakup Porsche Cayenne, możemy skorzystać z promocyjnego programu wydłużonej gwarancji do czterech lat. 48 miesięcy, podczas których nie musimy martwić się o kondycję naszego samochodu, to czas czerpania czystej radości z jazdy tym niepowtarzalnym modelem.

Miłośnikom marki Porsche nie są obce emocje. Wprost przeciwnie – wielu z nich uwielbia dodatkowy zastrzyk adrenaliny i szuka okazji do przełamywania własnych ograniczeń oraz ustanawiania nowych celów. Wyjątkowym ku temu pretekstem może się okazać przetestowanie całej gamy modelowej tej legendarnej marki na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Jest to obiekt spełniający surowe wymagania stawiane przez Porsche. Na fanów mocnych wrażeń czeka ponad 3,6 km nowego asfaltu, siedem różnych konfiguracji i minimalna szerokość wynosząca 12 metrów. Z zaproszenia będzie można skorzystać w dniach 29–30 sierpnia 2017 roku.

Inną, równie ciekawą ofertą promocyjną dla klientów Porsche Centrum Sopot są dwa pełne przeglądy z wymianą wszystkich płynów. Można je wykonać co 30 tys. kilometrów lub co dwa lata. W rezultacie nawet przez cztery lata można nie ponosić praktycznie żadnych dodatkowych kosztów eksploatacji Porsche Cayenne. Wystarczy tylko pamiętać o zatankowaniu wozu – ale to przecież sama przyjemność…
Podsumowując: zawsze opłaca się stawiać na jakość oferowaną przez Porsche. Decydując się teraz na model Cayenne, można zyskać znacznie więcej. A dobrych decyzji nie warto przecież odkładać na później.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *