Mgiełka do ciała – czym się różni od perfum i jak jej używać?

mgiełka do ciała Victoria's Secret

Gdy zgasną światła nie widać kobiecej urody. Nie widać jej drogich ubrań ani biżuterii. Znika też jej zniewalający uśmiech. Ale zapach? Ten wypełnia powietrze i mówi o kobiecie wszystko. Zapach to kropka nad i – wyraża gust, styl, a nawet życiowe aspiracje. Dobrze skomponowany zapach dopełnia kobietę, ale w taki sposób, że czuje się ona piękna sama ze sobą i dla siebie. Takie są właśnie mgiełki Victoria’s Secret – służą celebrowaniu indywidualności i różnorodności.

Czym właściwie są mgiełki Victoria’s Secret?

Gdybyś ułożyła flakoniki z aromatami w kolejności od najbardziej intensywnego do najsubtelniejszego, to mgiełka znalazłaby się na końcu. Wody perfumowane zawierają 10–20% olejków eterycznych, wody toaletowe 5–10%, a wody kolońskie 3–5%. Mgiełki natomiast zawierają hydrolaty olejków eterycznych.

To dlatego są tak delikatne i świeże. Nie pozostają na skórze przez wiele godzin, tak jak wody perfumowana, toaletowa i kolońska, lecz szybko się ulatniają. Ale dzięki temu nie musisz się obawiać, że po skropieniu zapachem będzie on zbyt intensywny i obciążający dla osób, z którymi przebywasz.

Jakie nuty zapachowe mgiełek Victoria’s Secret są warte uwagi?

Mgiełki Victoria’s Secret to kompozycje owocowe i kwiatowe, które możesz szczodrze rozpylać na ciało, ubrania i włosy, bez obaw, że zapach będzie zbyt intensywny. Za to z pewnością zadziała relaksująco na zmysły. Poczujesz się dzięki temu świeżo i atrakcyjnie nawet po morderczym dniu w biurze, wyczerpaniu pracą fizyczną, czy wyciskającym ostatnie poty treningu na siłowni.

Gdybyś w takiej kondycji fizycznej i psychicznej użyła wody perfumowanej, toaletowej lub kolońskiej poczułabyś się przytłoczona. Natomiast subtelne akcenty zawarte w mgiełce Victoria’s Secret wywołają delikatny uśmiech na zmęczonej twarzy i uczucie kojącej ulgi tak bardzo Ci potrzebnych po dniu pełnym wysiłku i wrażeń.

Do kogo pasują mgiełki Victoria’s Secret?

Aromatami mogą się spryskiwać wyłącznie kobiety biznesu? Flakoniki z zapachami są tylko dla pełnych energii ekstrawertyczek? Bzdura! Podkreślanie atutów osobowości i urody zapachami jest odpowiednie dla każdej kobiety, która chce się poczuć w wybranych nutach piękna i świeża.

Mgiełki Victoria’s Secret, które znajdziesz w drogerii internetowej eZebra, służą celebracji kobiecości. Skuś się na lekkie nuty zapachowe:

  • słodkich owoców (np. mgiełka Victoria Secret’s Love Spell, Pure Seduction), jeśli chcesz uwolnić i podkreślić drzemiące w Tobie pokłady dziewczęcego entuzjazmu,
  • orzeźwiających cytrusów (np. mgiełka Victoria’s Secret Fragrance Mist, Rush), gdy zależy Ci, by podzielić się swoją radością z innymi,
  • zmysłowych przypraw (np. mgiełka Victoria Secret’s Berry Elixir No. 16), aby poczuć się wyjątkowo w całkiem zwykłych okolicznościach,
  • radosnych kwiatów (np. mgiełka Victoria Secret’s Floral Bloom, Jasmin Cassis), gdy chcesz energetycznie i radośnie rozpocząć dzień nawet po nieprzespanej nocy,
  • pobudzających orzechów (mgiełka Victoria Secret’s Silver of Sun, Secret Lost In A Daydream), aby w środku zimy poczuć świeżość i zwiewność lata.

Jak i kiedy stosować mgiełki Victoria’s Secret?

Sekret mgiełek Victoria Secret tkwi w tym, że… nie musisz ich stosować wedle ustalonego wzorca. To zapach dopasowuje się do Ciebie, a nie Ty do niego. 

Możesz mgiełkę w powietrze i wejść w nią niczym artystka na scenę. Ale jeśli wolisz, spryskaj ubranie albo włosy. Jeśli chcesz utrzymać zapach na skórze – rozpyl  go na szyję, dekolt, zgięcia kolan albo okolice pępka. Dzięki temu nuty aromatyczne dłużej się utrzymają. Utrwaleniu zapachu sprzyja też spryskanie ciała tuż po kąpieli i nałożeniu neutralnego balsamu lub kremu.

Przyśniły Ci się włosy? Sprawdź tutaj co oznacza sen o włosach

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *