Masturbatory – jak działają i jaki wybrać?

Z pewnością wiele osób zastanawia się, jak w ogóle wygląda przyrząd do zaspokajania fantazji seksualnych mężczyzn. Wiele masturbatorów przypomina po prostu pochwę, a jeśli nie odwzorowują jej wyglądu, to i tak opierają się na tej samej czynności, co seks, czyli wkładaniu penisa do danego „otworu”. Męskie masturbatory są bardzo ciekawym urządzeniem, ponieważ nie tylko dają niezapomniane doznania, ale również przygotowują do kontaktu seksualnego z partnerką.

Regularne korzystanie z masturbatora może wzmocnić mięśnie Kegla, wydłużyć czas erekcji, co przekłada się na efektywny seks. Taki gadżet można sobie kupić samodzielnie, ale równie dobrze będzie świetnym pomysłem na prezent. Mężczyzna nawet nie zdaje sobie sprawy, że pierwsze użycie to tylko początek przygody.

Jak działa masturbator?

Tak jak zostało wspomniane, forma działania jest niemalże taka sama we wszystkich urządzeniach i opiera się na odwzorowaniu wkładania penisa do pochwy lub odbytu. Jednakże masturbatory męskie mogą się oferować różną intensywność doznań. Przykładowo Masturbator Tenga Spinner zmienia kierunek podczas umieszczania w nim penisa, jest to rozkosz nie do zapomnienia. Znajdziemy również masturbatory wibrujące oraz z wypustkami, a wszystko po to, aby samozaspokojenie się jak najbardziej przypominało tradycyjny seks i dawało takie same lub nawet lepsze odczucia.

Masturbatory dla panów – rozmiar ma znaczenie?

W ofertach sklepów z gadżetami erotycznymi możemy dostać masturbatory o różnej wielkości. Im mniejsze, tym bardziej dyskretne i możemy je zabrać dosłownie wszędzie. Tego typu masturbatorem jest jajko do masturbacji, wypełnione lubrykantem o działaniu chłodzącym. Mogą się różnić także pod względem ciasności, każdy ma inne upodobania, dlatego też producenci starają się stworzyć coś dla każdego.

Co więcej, nie należy się obawiać, że masturbator nie będzie odpowiadał rozmiarowi penisa. Większość gadżetów stworzona jest z bardzo rozciągliwych materiałów, które spokojnie dopasują się do wielkości członka. Podczas zakupu warto po prostu dokładnie przeczytać opis produktu, wówczas nie narazimy się na rozczarowanie. 

Jaki męski masturbator wybrać?

Oczywiście najciekawszym wyborem będą takie masturbatory, które są jak najbardziej uniwersalne, mają wiele funkcji, aby dopasować się do wymagań użytkownika. Mamy przecież różne potrzeby, w zależności od nastroju chcemy uzyskać konkretne doznania. Męskie masturbatory dwustronne, które mają otwór przypominający usta oraz pochwę sprawdzą się znakomicie. Co więcej, jeśli posiadają funkcję wibracji, wówczas jest to już strzał w dziesiątkę. 

Najlepsze masturbatory są takie, które nie podrażniają delikatnej skóry na narządzie płciowym. Warto wybierać produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które jak najbardziej będą przypominały realną pochwę, odbyt lub usta. Dodatkowo, jeśli dany masturbator nie jest wyposażony w środki nawilżające, najlepiej jest samodzielnie się w nie zaopatrzyć, ponieważ minimalizuje to ryzyko ewentualnych uszkodzeń skóry. 

Jaki masturbator na początek? Z pewnością każdemu spodoba się ten najprostszy, który nie będzie od nas wymagał zapoznania się z funkcjami oraz akcesoriami. Najzwyklejszy masturbator, który przypomina pochwę to znakomity gadżet dla amatorów. Nikt przecież nie powiedział, że swojej kolekcji nie można poszerzać i ciągle zaskakiwać się nowymi możliwościami. Taki rodzaj masturbatora możemy również wybrać na prezent, przykładowo gdy nasz partner wyjeżdża w długą podróż służbową. 

Podsumowując, masturbator może być dla mężczyzny gadżetem kontrowersyjnym, jednak dopóki nie spróbuje, nie powinien się zniechęcać. Masturbatory męskie mogą bardzo poprawić życie seksualne, ułatwić stosunki i zaspokoić każdą potrzebę. 

Sprawdź masturbatory dostępne w sklepie Oh Paris! – https://ohparis.pl/37-masturbatory

5/5 - (1 głosów)

1 komentarz

  • Paweł pisze:

    Ja bardzo lubię ten [https://sensualnie24.pl/Masturbator-Tenga-Soft-Tube-Cup-Cool-Edition] sprzęt. Ma swoje gabaryty, ale spełnia wszystkie role, których oczekuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *