TOP 5 aplikacji randkowych dla singli

Gdzie najłatwiej znaleźć dziś swoją drugą połówkę: na koncercie, domówce, a może w pociągu? Okazuje się, że zdecydowana większość par poznaje się dzisiaj w Internecie – najczęściej za pośrednictwem aplikacji randkowych. Niedrogie telefony na abonament z pakietem danych internetowych sprawiają bowiem, że coraz więcej osób ma do nich dostęp. Jakie aplikacje randkowe dla singli warto wypróbować?

1. Tinder

Telefony na abonament, często z nielimitowanym Internetem, zapewniają nam dziś dostęp do sieci z niemal każdego miejsca, w którym się znajdujemy. Tę cechę wykorzystuje Tinder – najpopularniejsza aplikacja randkowa, która prezentuje swoim użytkownikom wszystkich kandydatów (lub kandydatki) znajdujących się w pobliżu. Dzięki temu po rozmowie na czacie możliwe jest także dość szybkie spotkanie w realu.

2. Badoo

Obok Tindera to właśnie Badoo okazuje się najchętniej stosowaną aplikacją randkową – korzysta z niej ponad 240 milionów użytkowników na całym świecie. Obie aplikacje działają na podobnej zasadzie: okazuje się jednak, że w Polsce to właśnie Badoo ma dzisiaj więcej zwolenników. Dzięki ocenie każdego dopasowania algorytmy łączące użytkowników mają działać sprawniej.

3. Skout

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na poznanie kogoś ciekawego, warto połączyć wysiłki online z tymi w realu. Pomaga w tym aplikacja Skout, która nie tylko podsuwa użytkownikom potencjalnie interesujące osoby, ale też zawiera obszerną bazę ciekawych imprez i wydarzeń kulturalnych w okolicy, gdzie można spotkać bratnią duszę o podobnych zainteresowaniach.

4. Sympatia

Największy rodzimy portal randkowy, Sympatia.pl, już jakiś czas temu dostrzegł ogromny potencjał w stworzeniu dedykowanej aplikacji. Ogólnodostępne telefony na abonament sprawiły bowiem, że większość naszej internetowej aktywności odbywa się dzisiaj za pośrednictwem smartfona. Aplikacja Sympatia zachowuje pełną funkcjonalność strony internetowej w dostosowanej do urządzenia mobilnego formie.

5. Zaadoptuj Faceta

To polska aplikacja, która w ciekawy sposób odwraca tradycyjne role. Zaadoptuj Faceta to coś w rodzaju „targu kawalerów”, gdzie zainteresowane panie mogą wyszukać odpowiednich kandydatów, korzystając z hashtagów i grup tematycznych. Dobra propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie poczucie humoru i dystans do siebie.

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *