MAJÓWKA PEŁNA PRZYGÓD

Pomysłów na spędzenie najdłuższego weekendu w okresie letnim jest wiele. Planujemy odpocząć i przeżyć coś wyjątkowego. Z reguły wybieramy jedno z czyli relaks nad morzem lub aktywny weekend na Mazurach. Są jednak miejsca, które łączą w sobie nadmorski klimat z naturalnym pięknem przyrody – to Kaszuby.

Decyzja o wyborze miejsca na spędzenie majówki nie należy do łatwych. Ofert na rynku jest wiele, większość jest do siebie zbliżona, czym zatem powinniśmy się kierować? Ceną? Standardem? Liczbą dodatkowych atrakcji? Rozsądnym założeniem jest wybór miejsca na podstawie stosunku ceny do jakości.

Odpowiedzią na nasze plany może być jeden z najbardziej pożądanych przez gości obiektów hotelarsich na Kaszubach, położony w sercu malowniczych Kaszub, czterogwiazdkowy Hotel Kozi Gród (www.kozigrod.pl).

Wspaniała lokalizacja, piękny teren ze własnym stawem, mini zoo, regionalna, pyszna i naturalna kuchnia oraz należący do Hotelu Park Rozrywki (www.parkekstremalny.pl) to zaledwie część propozycji Hotelu.

Relaks czy Przygoda?

Wybór pomiędzy odpoczynkiem i komfortem, a wspaniałą przygodą, który proponuje większość obiektów turystycznych w swoich ofertach jest pogrzebaniem idei niezapomnianych majowych wspomnień. Kozi Gród. Naturalnie – na weekend majowy proponuje odpoczynek, oddając do dyspozycji gości piękny teren spacerowy, centrum rekreacji oraz zapewnia pełen niesamowitych przygód i niezapomnianych emocji czas spędzony na atrakcjach przygotowanych przez Park Ekstremalny.

Naturalnie. Ze smakiem.

Pyszna regionalna kuchnia to bogactwo skarbów Kaszubskiej przyrody. Wspaniałe dania z dzika, jelenia czy kaczki to bogata symfonia smaków w każdym kęsie. Ponad to wędzone na miejscu szynki, kiełbasy, mięsa i własnoręcznie robione pasztety nadają charakter posiłkom. Wisienką na torcie smaku są wspaniałe nalewki w wybornych smakach przygotowywane zgodnie z rodzinną recepturą.

Emocje prosto z Kaszub.

To jest pewne, żaden obiekt w Polsce nie posiada tak bogatej i atrakcyjnej oferty atrakcji jak Park Ekstremalny. Na majówkę Kozi Gród zaprasza nas w fascynującą podróż do krainy zabawy, w której każdy dzień to niezwykła przygoda dla całej rodziny. Podczas majówki odbędą się gry ze scenariuszem i zabawy, które wywołają w uczestnikach bardzo silne, pozytywne emocje, podniosą poziom adrenaliny i na zawsze zapadną w pamięć.

Majówka spędzona w tym fantastycznym miejscu sprawi, że zapomnisz o troskach dnia codziennego i przeżyjesz najwspanialszy weekend w swoim życiu.

Szczegóły oferty znajdziesz na: http://www.kozigrod.pl/park-ekstremalny/promocje-i-oferty/majowka

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *