Magdalena Danaj – „Miasto i dziewczyna” Najbardziej kolorowa wystawa ozdobi ściany gdańskiej kantyny.

Wernisaż i wystawa Magdy Danaj „Porysunki”
AIOLI inspired by Gdańsk
19 sierpnia 2018
Godz. 17:00

AIOLI inspired by Gdańsk – to kolejna z lokalizacji znanej wszystkim marki gastronomicznej AIOLI. Gdańska kantyna we Wrzeszczu otworzyła swe drzwi w marcu ubiegłego roku i od samego początku silnie związała się z życiem artystycznym. Przez ponad rok przy Partyzantów 6 odbyło się wiele koncertów, wystaw, wernisaży i warsztatów artystycznych.

Teraz czas na to by jeszcze bardziej podkreślić życie artystyczne w kantynach AIOLI – w związku z czym powstał cykl ART FRIENDLY.
Projekt ma na celu promocję młodych artystów z różnych sektorów takich jak malarstwo, fotografia, grafika i rzeźbiarstwo.

We wszystkich lokalach AIOLI, niezależnie od lokalizacji chcemy spajać środowiska artystyczne, ale też angażować młodych ludzi w życie kulturalne. AIOLI to nie tylko restauracja – to również platforma do promocji młodego artyzmu w każdym wydaniu.

Co więcej – każda z wystaw będzie miała swój tour po wszystkich AIOLI – tym samym prace artystów będzie można zobaczyć w Warszawie, Gdańsku i Katowicach.

ART Friendly to nieodzowny element życia kantyny, to połączenie opcji spędzania czasu z muzyką i sztuką. Organizowane przez nas wydarzenia są w pełni bezpłatne i otwarte dla wszystkich, którzy pragną egzystować w środowisku artystycznym.

Magda Danaj – zorientowana na tekst rysowniczka i ilustratorka. Autorka Porysunków, które powstają w jej głowie już od ponad dziesięciu lat. Twórczyni krótkich form internetowych, komiksowych, autorka okładek do książek, płyt, plakatów, autorskich kalendarzy i itd. Współpracowała z wieloma markami, instytucjami, portalami i magazynami, o większości już nawet nie pamięta. Lubi to, co robi i nie robi tego, czego nie lubi.

„Miasto i dziewczyna” to głównie wystawa jej najnowszych prac oraz krótki wybór prac z całości twórczości.

Podczas wernisażu 19 sierpnia Gości AIOLI będą mieli okazję spotkać się z artystką..

ART Friendly to projekt, który nabiera rozpędu o wszystkich dodatkowych inicjatywach wzbogacających naszą kampanię. Zachęcamy do stałego śledzenia kanałów AIOLI (Facebook / Instagram) gdzie będziecie mogli znaleźć najważniejsze informacje.

Kanały AIOLI:

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/449860342183046/

Facebook AIOLI inspired by Gdańsk
https://www.facebook.com/AIOLIxGDANSK/

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *