TWÓJ JUBILEUSZ – W HOŁDZIE ZBYSZKOWI WODECKIEMU

W zgodzie z wolą rodziny artysty, decyzją managera i reżysera koncertów, tragicznie przerwana ogólnopolska trasa „Mój Jubileusz” Zbigniewa Wodeckiego będzie kontynuowana.

Zaplanowane koncerty zmienią nazwę na „Twój Jubileusz” i będą hołdem dla wybitnego muzyka i wspaniałego człowieka jakim był Zbigniew Wodecki. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze utwory artysty w wykonaniu gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wśród nich znajdą się osoby, które w sposób szczególny związane były ze zmarłym artystą. Wystąpią: Beata Rybotycka, Halina Frąckowiak, Olga Bończyk, Mariusz Patyra Official, Grupa MoCarta, Jacek Wójcicki, Sławek Uniatowski. Na każdym z koncertów wystąpią muzycy z zespołu, który przez wiele lat towarzyszył Zbigniewowi Wodeckiemu oraz orkiestra symfoniczna Collegium F pod batutą Maestro Marcina Sompolińskiego. Jesienne koncerty to jedyna oficjalna trasa „w hołdzie” poświęcona artyście.

„Pustka, która po sobie pozostawił nigdy nie zostanie wypełniona. Równo rok temu rozpoczęliśmy przygotowania do jubileuszowej trasy koncertowej po Polsce. Pierwsze dwa koncerty pt. ”Mój Jubileusz” odbyły się w Poznaniu w marcu tego roku i zgromadziły komplet publiczności. Nikt z nas nie przypuszczał wtedy, że trasa zostanie przerwana w tak brutalny sposób…
Zbigniew zostawił nam jednak swoją muzykę i dlatego po długich nocnych naradach postanowiliśmy, że chcemy zakończyć tę trasę dla Zbyszka, oddając mu hołd i nasz bezwarunkowy szacunek.

Pożegnamy Zbyszka w sposób jaki należy żegnać wybitnego człowieka. Wśród przyjaciół, znajomych i przy dźwiękach jego najpiękniejszych przebojów. Nigdy o Tobie nie zapomnimy. To będzie „Twój Jubileusz”.
Mariusz Nowicki – manager artysty
Jacek Lisewski – reżyser

Koncert odbędzie się 28 października 2017 o godzinie 19:00 w Gdynia Arena przy ulicy Kazimierza Górskiego 8.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *