Lepsza wersja samych siebie

Chodakowska

Zawsze jest dobry czas na zmiany. Doskonałe samopoczucie i szczupła sylwetka nie muszą być odkładanymi na półkę marzeniami. Wystarczy pierwszy krok, który przewartościuje jakość i sposób postrzegania życia. Pozwoli porzucić stare przyzwyczajenia i pod opieką specjalistów opuścić strefę komfortu. O tym, że nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy dzień zapowiada się jako ważna lekcja motywacji do walki o lepszą wersję samych siebie, opowiada Aneta Budner, Project Director Healthy Lifestyle Show.

Czym jest Healthy Lifestyle Show?

To tak naprawdę spotkanie ze zdrowym stylem życia. Ideą show jest pokazanie możliwości, jakie czekają na nas, gdy zdecydujemy się na zmiany. Proponowana, pewnie dla wielu zupełnie nowa, jakość oznacza korzystny sposób odżywiania, który poparty dawką dopasowanej aktywności pozwoli cieszyć się znacznie lepszym samopoczuciem i wymarzonym wyglądem.

Jak zawalczyć o „lepszą wersję siebie”?

Dać się zainspirować. To pierwszy krok, który – jestem tego pewna! – spowoduje lawinę kolejnych działań. Dlatego w programie przygotowaliśmy dla odwiedzających pełen wachlarz atrakcji. Wspólne treningi z gwiazdami, Healthy Lifestyle Congress, warsztaty i porady dietetyczne, strefa metamorfozy, joga czy spotkania z gośćmi specjalnymi i ambasadorami show. To, plus lista wielu niespodzianek, z pewnością stanie się pewnym startem do zmiany.

Kto najjaśniej zabłyśnie na firmamencie Healthy Lifestyle Show?

O tym przekonamy się podczas show! Poważnie mówiąc, ogromnie liczymy na energię Ewy Chodakowskiej, która jest jednocześnie naszą ambasadorką. Prócz spotkania z niekoronowaną królową fitnessu publiczność może liczyć na wspólny czas z Anną Szczypczyńską, Anną Dziedzic, Justyną Mizerą, Fit Matką Wariatką, Tomaszem Choińskim czy Beatą Sokołowską. Jesteśmy w trakcie przygotowań do eventu, wiele kreatywnych pomysłów nadal się tworzy, więc ta edycja będzie pełna zaskakująco miłych niespodzianek.
Trudno było namówić gwiazdy do udziału? Na którą z nich najbardziej Pani liczy?

Sama idea wydarzenia jest na tyle ciekawa i na czasie, że nie mieliśmy większego problemu, aby nawiązać współpracę z fantastycznymi osobistościami oraz ekspertami, którzy podzielą się cenną wiedzą z uczestnikami eventu. Po szalonym świecie fit teorii, odwiedzających oprowadzi Ambasadorka wydarzenia – Ewa Chodakowska.

Dlaczego Ewa?

Ewę Chodakowską można śmiało nazwać matką polskiego fitnessu, która ponadto koncentruje się również na zdrowym odżywianiu i odpowiedniej diecie. Nie zapomina o tym, jak ważny jest stan umysłu i motywacja. Zestawienie wszystkich tych elementów skłoniło nas do zaproszenia Pani Ewy w roli Ambasadorki tego wydarzenia.

Kogo powinien zainteresować Healthy Lifestyle Show?

Tematyka koncentruje się na zdrowym stylu życia. Łączy różne dziedziny i sfery naszej codzienności. Od odżywiania, przez aktywność fizyczną i wygląd oraz stan umysłu. To jedyne wydarzenie w Polsce, gdzie w jednym miejscu będziemy gościć najlepszych specjalistów ze świata dietetyki, sportu, oraz zdrowia. Wybitne autorytety zdradzą tajniki dobrego wyglądu i witalności. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób ukoić nerwy po ciężkim dniu pracy, poznają też wiele modeli diety. Nie popadamy w skrajności, nie sugerujemy słuszności wyboru jednego stylu odżywiania i treningu. Atleci na diecie paleo, kulturyści na diecie wegańskiej, jogini podczas głodówki oczyszczającej oraz zwolennicy tradycyjnego schabowego – każdy znajdzie coś dla siebie! Chcemy zwykłym ludziom dać możliwość do pozytywnej zmiany swojego wyglądu, samopoczucia, a może i odnalezienia nowego sposobu na życie, który poprawi jego jakość. Mamy nadzieję, że Healthy Lifestyle Show okaże się dla nich największym motywatorem do walki o lepszą wersję siebie każdego dnia.

Wywiad: Dagmara Rybicka-Rafalak

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *