Lampa na trójnogu – ostatni hit w aranżacji wnętrz

Każdy, kto śledzi trendy w aranżacji wnętrz i interesuje się szczególnie oświetleniem, mógł zauważyć, że w ciągu ostatniego roku bardzo popularne stały się lampy na trójnogu. Dzisiaj możemy zakupić je w wielu świetnych wersjach i w przystępnych cenach!

Często wystarczy tylko jedna lampa stojąca, aby sprawić, że wnętrze będzie wyglądało znacznie lepiej. Lampy tego rodzaju doskonale nadają się do salonu, ale możemy też zastosować je w sypialni, na korytarzu czy w pokoju dziecięcym. Jako dodatkowe źródło światła zapewniają nam większa przytulność i komfort po zmroku.

Asortyment lamp stojących jest obecnie bardzo szeroki – to nie tylko klasyczne lampy z metalowymi kloszami w kształcie talerzy czy też małymi reflektorkami. Teraz hitem w aranżacji wnętrz są lampy podłogowe na trójnogu.

Z drewna i z metalu – do każdego wnętrz

Lampy typu trójnóg wyróżniają się prostą, ale efektowną konstrukcją. Podstawę lampy stanowi trójnóg, który może być wykonany z litego drewna albo z metalu. Najbardziej popularne to lampy na podstawie z drewna bukowego, a także z metalu malowanego na czerń i biel, ale możemy też znaleźć wiele innych wariantów.

Zwieńczeniem lampy z trójnogiem jest abażur. To najczęściej prostu abażur tkaninowy w kształcie walca. Także największym zainteresowaniem cieszą się monochromatyczne warianty – biel, szarości i czerń.

Innym wariantem lampy na trójnogu jest ta przypominająca duży reflektor filmowy. Wtedy najczęściej mamy do czynienia z konstrukcją całą ze stali.

Lampy trójnóg kupisz na Lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/780-lampy-podlogowe-trojnog

Gdzie sprawdzi się lampa na trójnogu?

Lampy na trójnogu, jak wspomnieliśmy już wcześniej, mają uniwersalne zastosowanie i mogą być wykorzystane w wielu różnych wnętrzach – nie tylko w domach, ale też w biurach, kawiarniach, restauracjach, hotelach.

Gdy chcemy zdecydować się na taką lampę podłogową do swojego domu, pamiętajmy o tym, że będzie ona wymagała więcej miejsca. Po rozłożeniu trójnóg najczęściej zajmuje powierzchnię o średnicy około 50 centymetrów. W sprzedaży możemy znaleźć też lampy na trójnogach regulowanych – samodzielnie wtedy określamy, jak bardzo rozwarte są nogi lampy.

Ile zapłacimy za lampę na trójnogu?

Ceny nie są wcale bardzo wysokie – zwykle rozpoczynają się one od około 150 złotych za kompletną lampę, czyli taką, która składa się z podstawy oraz z abażuru.

Najwięcej interesujących propozycji czeka na nas w sklepach internetowych, gdzie także możemy znaleźć najbardziej atrakcyjne cenowo modele. Wystarczy tylko kilka minut, aby złożyć zamówienie. Paczka z lampą może być dostarczona nawet następnego dnia po zakupie.

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *