Poznaj drogocenne właściwości jonizacji

Generator jonów to coraz częstsze rozwiązanie w urządzeniach do sterylizacji powietrza. Jonizacja powietrza jest niezwykle skuteczna i pozytywnie wpływa na wiele aspektów, generatory jonów używa się głównie w mieszkaniach, domach, ale także coraz częściej w przychodniach lekarskich, przedszkolach, czy żłobkach.

Najlepsze oczyszczacze powietrza, jak np. oczyszczacz powietrza Fellowes, charakteryzuje skuteczna jonizacja na wysokim poziomie.

Co warto wiedzieć o jonizacji i jaki model oczyszcza wybrać?

Gdzie stosować oczyszczacz powietrza Fellowes z funkcją jonizacji?

Funkcja jonizacji świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie pracują urządzenia typu drukarka, komputer, czy telewizor. Jonizacja jest również polecana w przypadku chorowania na alergie, lub częstych infekcji. Tego typu funkcjonalność oczyszczaczy bardzo korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie domowników, w szczególności dzieci i osób starszych.

Jak działa jonizacji powietrza?

Najprościej mówiąc jonizacja powietrza, zachodząca np. w polecanym modelu Fellowes AeraMax Pro AM 3 oczyszczacz z jonizatorem, powoduje, że jonom dodatnim zmienia się ładunek na ujemny. W mieszkaniach, domach, czy pomieszczeniach biurowych, gdzie pracuje wiele urządzeń elektrycznych powietrze wypełnia się wieloma dodatnimi ładunkami elektrycznymi, ich duże stężenie w sposób negatywny wpływa na samopoczucie, a nawet zdrowie. Funkcja jonizacji w oczyszczaczach powietrza Fellowes, skutecznie zwalcza problem, czyniąc powietrze nie tylko czystszym ale także bardziej świeżym i rześkim.

Fellowes AeraMax Pro AM 3 oczyszczacz z jonizatorem dla wymagających

Model Fellowes AeraMax Pro AM3 to zdecydowanie urządzenie dla wymagających użytkowników. Na szczególną uwagę zasługuje jego duża wydajność oczyszczania a także powierzchnia oczyszczania, dzięki temu ten model oczyszczacza nadaje się nie tylko do użytku domowego, ale świetnie poradzi sobie także w biurach, czy przychodni lekarskiej. Fellowes jako jedyny wśród skutecznych oczyszczaczy został przetestowany w niezależnym teście w skuteczności usuwania z powietrza koronawirusa

We wnętrzu Fellowes AeraMax Pro AM 3 oczyszczacz z jonizatorem znajdują się:

  • filtr wstępny
  • filtr węglowy
  • zaawansowany filtr True HEPA
  • Jonizator PlasmaTrue™

Oczyszczacza choć jest bardzo zaawansowanym urządzeniem, nie powinien przysparzać problemów jeśli chodzi o samą obsługę, oczyszczacz powietrza przypomni także o konieczności wymiany filtrów, dzięki czemu nigdy nie zapomnimy, kiedy należy dokonać serwisu. Fellowes AeraMax Pro AM 3 oczyszczacz z jonizatorem można sterować przy pomocy aplikacji mobilnej co jest dużym ułatwieniem oraz czyni to urządzenie niezwykle nowoczesnym i funkcjonalnym.

Gdzie szukać oczyszczaczy powietrza Fellowes?

Fellowes to marka zdecydowanie zaawansowanych urządzeń do sterylizacji powietrza, dlatego nie znajdziemy ich w popularnych elektromarketach. Urządzeń Fellowes trzeba szukać w profesjonalnych sklepach, jak goodair.pl. Warto sprawdzić najlepszą ofertę.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *