KINO NA SZPILKACH W CINEMA3D | 24.05.2018 18:00

magazynkobiet.pl - Plakat www 05 24 Pozycja obowiązkowa - KINO NA SZPILKACH W CINEMA3D | 24.05.2018 18:00

Czwartek, 24  maja na długo zostanie w pamięci wszystkich pań, które kochają świetną zabawę i dobre kino. Specjalnie z okazji “Dnia matki” dla uczestniczek projektu „Kino na Szpilkach” przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie. Tym razem na deser premierowy seans komedii “Pozycja obowiązkowa” z Jane Fonda, Diane Keaton w głownych rolach.

Jeden wieczór wyłącznie z kobiecymi sprawami, prezentacją produktów skierowanych do płci pięknej oraz mocą kinowych niespodzianek i nagród. Uwieńczeniem świetnej zabawy, będzie prawdziwy hit filmowy. Tym razem uczestniczki majowej edycji specjalne “KNS” z okazji “Dnia matki”, będą miały okazję jako pierwsze zobaczyć komedię pt. “Pozycja obowiażkowa”. Plejada gwiazd w pikantnej komedii o grupie przyjaciółek, które po lekturze “Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawiają dać miłości drugą szansę.

18.00 – 19:00 zabawa KINO NA SZPILKACH
Strefa kobiecych różności (foyer kina)
Szalona impreza z okazji “Dnia matki” w sali kinowej
Zabawy z atrakcyjnymi niespodziankami
Przedpremierowy seans filmu “Pozycja obowiązkowa”
Podobno dla wielu kobiet życie dzieli się na „przed” i „po” Greyu. Wygląda na to, że nawet te naprawdę doświadczone, wiele mogą się od niego nauczyć.

“POZYCJA OBOWIAZKOWA” – Pokaz przedpremierowy.
reżyseria: Bill Holderman
gatunek: komedia
produkcja: USA
obsada: Jane Fonda, Diane Keaton, Don Johnson, Andy Garcia, Candice Bergen, Mary Steenburgen

premiera: 25 maja 2018 (Polska) – Pokaz przedpremierowy podczas KNS 24 maja, 19:00

POZYCJA OBOWIĄZKOWA”- opis filmu
Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

Miłość ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

KINO NA SZPILKACH W CINEMA3D | 24.05.2018 18:00
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *