Spotkanie Strefy Kobiet Biznesu | 29 czerwca

Zapraszamy na kolejne spotkanie biznesowo – networkingowe społeczności Strefa Kobiet Biznesu
BILETY: https://spotkanieczerwiec.evenea.pl/
http://strefakobietbiznesu.pl/

Spotkanie organizuje:

Joanna Suchocka – Matka założycielka społeczności „Strefa Kobiet Biznesu” twórczyni spotkań „Strefa Kobiet Biznesu”, Kreatorka Kobiecych Wydarzeń -Tworzy Wydarzenia dla kobiet oraz wspiera i uczy kobiety, jak budować i promować : WARSZTATY / SPOTKANIA / KONFERENCJE. Mentorka Biznesów Kobiet. Wspiera i promuje kobiecą przedsiębiorczość.

Wizerunkowo oraz marketingowo, wspiera ją w w wydarzeniu:

Monika Wyderka-Chodak z Alltida Monika Wyderka-Chodak Strateg budowania marki. Wspiera kobiety biznesu w budowaniu budowaniu i promowaniu ich markę. Układa wszystkie elementy w jendą spójną calość oraz pomaga zaprzyjaźnić się z technicznymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę.

Wspólnie stworzyły pierwszą Platformę Wiedzy online dla Kobiet Platforma Wiedzy SKB, która przekazuje wiedzę od najlepszych ekspertek biznesu, w formie pigułek wiedzy.

Spotkanie „Strefa Kobiet Biznesu” dedykowany jest przedsiębiorczym Paniom z Trójmiasta i okolic, które prowadzą swoje biznesy i chcą poznać nowe przedsiębiorcze kobiety oraz podjąć realną współpracę na różnych płaszczyznach. W ramach klubu, członkinie uczestniczą w spotkaniach, konferencjach oraz korzystają z przywilejów i promocji dedykowanych członkiniom.

DATA 29.06.2018

Czas trwania: 18.00- 22.00

Miejsce: Hotel Haffner ul. Haffnera 59, Sopot

AGENDA SPOTKANIA: JUŻ WKRÓTCE!!!!

Co zyskujesz, uczestnicząc w spotkaniach ?

* WIEDZA- Jak prowadzić i utrzymać swój biznes. Ustawiczny rozwój, w dzisiejszych czasach, to klucz, do utrzymania i wzmacniania pozycji swojego biznesu.Czy wiesz, że 80% biznesów się zamyka przed upływem 2 lat działalności. a kolejne 10% po upływie kolejnych dwóch. Czy tego chcesz dla swojego biznesu? Uczestnicząc w spotkaniach klubu, masz pewność, że zdobędziesz wiedzę na czasie, którą możesz zaraz wdrożyć.

* SKUTECZNY NETWORKING Gwarantujemy, że wyjdziesz od nas z nowymi kontaktami, a Twoja marka zostanie zauważona! Skąd to wiemy? Bo działamy podwójnie, aby spotkanie było maksymalnie efektywne!! Dlatego przełamujemy lody i przedstawiamy każdy biznes kobiecy, który gościmy, a następnie jest czas, abyście poznały się z tymi, które ubogacą Wasz biznes.

* OWOCNE WSPÓŁPRACE Spotkania Klubu trwają ponad 2,5 roku. W tym czasie, wiele kobiecych biznesów osiągnęło sukces i podjęło współpracę. Cieszą nas niezmiernie informacje, o kolejnych projektach, które realizują wspólnie kobiety z naszego klubu.

* BEZPŁATNE KONSULTACJE Z EKSPERTAMI Potrzebujesz porady księgowego/radcy prawnego/grafika itp? To świetnie! Bo na każdym spotkaniu, będziesz miała możliwość skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Nie musisz się obawiać, że trafisz do „pseudo-eksperta” Tylko zaufani i sprawdzeni, mogą być naszymi doradcami. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo i pełną satysfakcję z ich usług.

* SPOTKANIE PRZY KAWIE Z KOBIETAMI, KTÓRE MYŚLĄ, JAK TY! Wiesz, że jesteśmy wypadkową 5 osób, które nas otaczają? Zadbaj o to, aby było to osoby wartościowe i interesujące. Do nas przychodzą panie, ambitne i niezależne Na pewno nie boją się sięgać po swoje! Nie usłyszysz tu:” A po co Ci to było? Idź lepiej na etat, to stabilna posada…”Pozyskasz koleżanki, może i przyjaciółki, z którymi stworzysz wspaniałą, biznesową ekipę! My z Moniką, również poznałyśmy się na jednym ze spotkań.Teraz czas na Ciebie…

* MOTYWACJA DO DZIAŁANIA Nikt, tak jak druga kobieta, nie zrozumie Twoich dylematów i problemów. Jesteśmy tu po to, aby nawzajem się wspierać i motywować do działania. Pracując samemu, ciężko o motywację. To ta różnica, kiedy jesteś sama sobie szefem. Nie ma nikogo, kto poklepie po ramieniu i powie”dobra robota!” A jest to nam z pewnością potrzebne, aby efektywnie i skutecznie działać. Podczas spotkań zyskasz mnóstwo energii i motywacji do działania na cały m-c.

* PRESTIŻOWE I PIĘKNE MIEJSCE SPOTKANIA. Lubimy przebywać w miejscach, które karmią oprócz mózgu, także nasze dusze. Pozwalają nam poczuć się luksusowo i wzmocnić naszą pewność w siebie.To taka piękna chwila dla siebie

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *