Kosmetyki Innisfree – czy warto je kupić?

Marka Innisfree zasłynęła z produkcji ekologicznych kosmetyków. Swoimi działaniami dba więc nie tylko o Twoją skórę, ale i całą planetę. Staranne wyselekcjonowanie 14 składników z wyspy Jeju sprawia, że każdy produkt do pielęgnacji wyróżnia się skutecznością, a także naturalnym pochodzeniem. Czym jeszcze charakteryzują się kosmetyki oferowane przez markę Innisfree?

Innisfree kosmetyki — czym się wyróżniają?

Innisfree do produkcji swoich kosmetyków używa tylko i wyłącznie naturalnych składników, które posiadają certyfikat ECCOCERT — francuskiej jednostki kontrolującej. Nazwa marki nawiązuje do wiersza Williama Butlera Yeatsa „The Lake Isle of Innisfree”, który poetycko opowiada o pięknej irlandzkiej wyspie. Ta z kolei odnosi się do wspomnianej już wyspy Jeju, z której pozyskiwane są surowce do produkcji kosmetyków.

Logo marki inspirowane jest lasem Bija mieszczącym się na wyspie. Zielony kolor tylko potwierdza, że Innisfree jest oddana naturze. Firma, angażując się w kampanie związane z ochroną środowiska, posadziła niemal 140 tysięcy drzew na terenie Azji i USA. Zadbała nawet o ekologiczne opakowania dla swoich kosmetyków.

Kosmetyki Innisfree opinie — co sądzą o nich Klientki?

Klientki, które stosowały produkty marki Innisfree są zadowolone z ich użytkowania. Panie często decydują się na zakup kosmetyków z serii Innisfree Green Tea. Jednym z popularniejszych produktów tej linii jest serum z zieloną herbatą. Na jego temat można znaleźć wiele pozytywnych opinii. Kosmetyk nawilża, łagodzi podrażnienia, szybko się wchłania oraz jest wydajny. Równie dobrze oceniane są kremy, które m.in. nawilżają, redukują zmarszczki, czy odżywiają. Każdy z nich spełnia swoją rolę, co potwierdzają liczne opinie Klientek. Kolejnym produktem wartym uwagi są maseczki, które odżywiają oraz wygładzają skórę, a także są wydajne.

Innisfree sklep, czyli gdzie kupić kosmetyki tej marki?

Koreańskie kosmetyki Innisfree możesz kupić w sklepie internetowym Areum. Znajdziesz tutaj m.in. kremy, toniki, olejki, serum oraz maseczki. Kosmetyki mają różnorodne działanie — niektóre z nich odmładzają, nawilżają i pielęgnują, a jeszcze inne odżywiają, oczyszczają i natłuszczają. To tylko niektóre z cech kosmetyków marki Innisfree. Dzięki takiej różnorodności, każda z Pań znajdzie kosmetyk dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb. Więcej informacji dotyczących produktów marki Innisfree, możesz znaleźć na wspomnianej przez nas stronie sklepu internetowego.

Jeśli szukasz kosmetyków, które są ekologiczne, skuteczne i wydajne, marka Innisfree oferuje produkty, które mogą Cię zainteresować. Ciekawostką jest, że Koreanki są postrzegane jako kobiety przywiązujące szczególną wagę do dbania o swoją cerę. Wybranie produktu, który pochodzi z ich rodzinnego kraju, z pewnością sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądać nie tylko zdrowo, ale i młodo.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *