Kino Letnie Paramount Channel na 100czni w Gdańsku | 14.08.18 r.

Kino Letnie Paramount Channel ponownie w Gdańsku! Już 14 sierpnia pokaz filmu „Baywatch. Słoneczny Patrol” na dużym ekranie w 100czni!
Stacja Paramount Channel HD zaprasza na letni pokaz filmowy, który odbędzie się już 14 sierpnia w 100czni, przestrzeni imprezowo-kulturalnej znajdującej się w sercu postindustrialnego krajobrazu Gdańska. Kino Letnie Paramount Channel to doskonała propozycja na upalne sierpniowe wieczory
w towarzystwie przyjaciół i największych gwiazd Hollywood. Już we wtorek, 14 sierpnia, o godz. 21:00 kinomaniacy mieszkający w Gdańsku będą mogli zobaczyć „Baywatch. Słoneczny Patrol”, współczesną wersję filmową jednego z największych serialowych przebojów lat 90. Dwayne Johnson i Zac Efron z pewnością rozbawią do łez wszystkich obecnych na wydarzeniu! Seans filmowy odbędzie się w 100czni, klimatycznym miasteczku zbudowanym z kontenerów, w którym przez całe lato organizowane są różnorodne wydarzenia kulturalne.
Poprzednie edycje Kina Letniego Paramount Channel cieszyły się sporym powodzeniem – w zeszłym roku na każdym z wydarzeń pojawiło się ponad tysiąc osób. Ostatni już pokaz filmowy, wieńczący tegoroczną edycję Kina Letniego Paramount Channel, odbędzie się w Krakowie, 15 sierpnia o godz. 21:00 w klubokawiarni Forum Przestrzenie. W trakcie pokazu zostanie wyświetlony film sensacyjny „Włoska robota”.

Paramount Channel HD na co dzień oferuje swoim widzom rozrywkę w iście amerykańskim stylu. Wśród tytułów pojawiających się w ramówce stacji znajdują się zarówno najlepsze filmy na światowym poziomie, jak i najnowsze produkcje z Hollywood. Teraz najbardziej znane hity ostatnich lat czekają na koneserów dobrego kina nie tylko na antenie programu, ale także podczas kolejnej edycji Letniego Kina Paramount Channel – zupełnie za darmo.

Więcej o Paramount Channel zawsze na http://www.paramountchannel.pl/ i Facebooku

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *