Dzień Kobiet w Galerii Zaspa

 

Z okazji Dnia Kobiet Galeria Zaspa przygotowała dla pań specjalne oferty promocyjne, dzięki którym zadbanie o sprawność fizyczną, zdrowie oraz urodę stanie się proste i przyjemne.

Dzień Kobiet jest świętowany w różny sposób na całym świecie. W Polsce głównie kojarzony jest z goździkiem i tulipanami, które panie dostają od mężczyzn. W Galerii Zaspa kobiety
w dniu swojego święta będą mogły skorzystać z wyjątkowych promocji, dzięki którym zadbają
o zdrowie, urodę oraz odświeżą swoją garderobę.

W Calypso Fitness odbędzie się dzień kobiecej aktywności, podczas którego każda zwolenniczka sportu dostanie drobny upominek, a wieczorem odbędą się zajęcia Sexy Class tylko dla pań (8 marca, godzina 21:00). O zdrowie pań zadba również Zielona Wyspa oferując koktajle w cenie 2 zł. W drogerii Rossmann w godzinach 10:00-18:00 będzie możliwość konsultacji z wizażystką, która chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące makijażu. Dodatkowo każda klientka dostanie drobny kosmetyczny upominek. W butiku odzieżowym Natalia Strojna wszystkie artykuły zostaną przecenione o 30%, a serwis telefonów komórkowych PERFEKT GSM zaoferuje wszystkim paniom rabat 10% na akcesoria.

Galeria Zaspa w dniu 8 marca br. czynna będzie w stałych godzinach od 9:00 do 21:00, natomiast Centrum Fitness Calypso będzie działać od 6:30 do 23:00.

Dodatkowe informacje:

Karolina Goczoł

Biuro prasowe Galeria Zaspa

tel. +48 509 757 886

e-mail: k.goczol@beyondpr.pl

***

Galeria Zaspa (dawne ETC Gdańsk) to centrum handlowe zlokalizowane w gdańskiej dzielnicy Zaspa.
W latach 2015/2016 obiekt przeszedł gruntowną modernizację, zrealizowaną przez Grupę Capital Park (inwestora) oraz Akron Group (właściciela obiektu). Aktualnie na powierzchni 8.800 mkw. mieści się
40 punktów handlowych i usługowych. Klienci mają do dyspozycji parking z 215 miejscami postojowymi. Obiekt pierwotnie pełnił funkcję hangaru lotniczego. Do swojej historii nawiązuje poprzez elementy architektoniczne
i wizualne. Elementy konstrukcyjne znajdujące się w galerii są stylizowane na skrzydła samolotu, a na ścianach znajdują się grafiki z historycznymi zdjęciami. Także nowe logo Galerii Zaspa nawiązuje do historii miejsca, wykorzystując motyw skrzydeł samolotu, jako odniesienie do pierwotnych funkcji jakie pełnił budynek.

Więcej informacji: www.galeriazaspa.pl

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce. Specjalizuje się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych oraz modernizacji obiektów handlowych i usługowych. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku grupa przeprowadziła ok. 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 69 projektów, zlokalizowanych w 34 miastach.

Akron Group to austriacka grupa specjalizująca się w inwestowaniu w nieruchomości biurowe, handlowe oraz logistyczne. Firma działa na rynku austriackim, polskim, węgierskim oraz holenderskim oferując możliwości inwestowania m.in. dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *