Kino Kobiet

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

27 lutego 2019 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Planeta singli 3″.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Pamiętajmy o motywie przewodnim! Na najbliższym seansie Kina Kobiet króluje biel. W związku ze ślubem Ani Kwiatkowskiej i Tomka Wilczyńskiego zapraszamy na biało. Mogą być suknie ślubne, mogą być białe spodnie, białe koszule, białe włosy i białe czapki. Niech będzie bialutko na salach!

Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów. Od godz. 17.45 w holu kina czekają na Panie:

Restauracja Falla Gdynia – przygotuje dla Pań smakowity poczęstunek.

M.A.C. Cosmetics – zafunduje Paniom profesjonalne karnawałowe makijaże ust

Perfect Coll – zaprezentuje najnowszą linię kosmetyków oraz zafunduje Paniom zabiegi

Drogeria HEBE – zaprezentują kolekcję kosmetyków najbardziej luksusowych marek w drogerii.

Szkoła Tańca Iris – dla wszystkich Pań przygotowali upominek w postaci wejściówki na zajęcia.

Centrum Nauki i Biznesu Żak – przybliżą Paniom szeroką ofertę kursów i szkoleń. Dla każdej z Pań będą czekały upominki niespodzianki.

The Body Shop – eksperci od naturalnych i nieziemsko pachnących kosmetyków z naturalnych składników. Przy tym stoisku będzie można wypróbować produkty z najnowszej kolekcji.

Avon i Oriflame – zaprezentują aktualną ofertę swoich katalogów, a w nich mnóstwo specjalnych promocji dla naszych uczestniczek

MobiLaser – przedstawi Paniom ofertę zabiegów innowacyjnym laserem diodowym.

Primavera Jastrzębia Góra – przygotowali pakiet upominków dla każdej z Pań

LISTA NAGRÓD:

– Vouchery do restauracji Falla w Gdyni

– błyszczące upominki od sklepu Jubiler KARDAMO

– zaproszenia na warsztaty z olejkami eterycznymi doTERRA

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *