Już w listopadzie – Targi Ślubne w Gdańsku!

Zakochani? Zaręczeni? Przed Wami ważna decyzja i planowanie najważniejszego dnia w życiu?

Już niedługo będziecie mogli poczuć klimat zbliżającego się ślubu i wesela. 6 listopada 2016 roku w AMBER EXPO Gdańsk odbędzie się wyjątkowe wydarzenie… Targi Młodej Pary w stolicy Pomorza odwiedzą narzeczeni, którzy planują w najbliższej przyszłości wziąć ślub i zorganizować swoje wymarzone wesele.

Targi Ślubne w Gdańsku. Dlaczego warto?

Coraz bardziej profesjonalne stają się firmy związane z usługami ślubnymi. Ich szeroka oferta stale się powiększa. Dzięki temu narzeczeni mogą wyprawić takie wesele, o jakim tylko marzą… Jednak aby ten najważniejszy dzień w życiu był idealny, należy dobrać odpowiednie usługi i produkty oraz skorzystać z wiedzy i doświadczenia różnych osób. Na szczęście każdy z tych elementów znajdziemy na… Targach Ślubnych! Podczas nich odkryjemy również wiele inspiracji i nowości, poznamy prawdziwych pasjonatów i profesjonalistów w swoim fachu, którzy pomogą spełnić nasze oczekiwania. Usługodawcy mają więc szansę trafić i zaspokoić gusta przyszłej Pary Młodej. Ta z kolei zyska niecodzienną możliwość porównania ofert i przeprowadzania rozmów z ekspertami. Targi Ślubne to także wyjątkowa szansa na znalezienie czegoś, co łatwo można przegapić w natłoku obowiązków przedweselnych.

Jedna impreza – wiele uczuć

Targi Ślubne w AMBER EXPO przy ul. Żaglowej 11 to również spora dawka emocji… Szczególnie że imprezę poprowadzi znany prezenter – Tomasz Kammel. Obok niego, na scenie, odbędą się pokazy mody ślubnej, popisowych trików barmanów, tancerzy czy nawet… iluzjonistów. Nie zabraknie też wielu pięknych melodii granych na żywo przez prawdziwych muzycznych wirtuozów. Każdy występ może być idealną inspiracją planowanych atrakcji podczas tego jedynego, wyśnionego dnia zakochanych…

Zrób głośniej, czyli koncerty zespołów weselnych

Chyba nikt nie wyobraża sobie wesela bez dobrej muzyki i zabawy do białego rana! Weselnej ścieżki dźwiękowej nie zabraknie też na Targach Młodej Pary w gdańskim AMBER EXPO. Kilka zespołów w jednym miejscu koncertować będzie w specjalnie wydzielonej, komfortowej strefie. Przyszli Państwo Młodzi będą więc mieli niebywałą okazję do porównania ofert różnych składów muzycznych w zaledwie kilkadziesiąt minut. Kto wie… być może niektórzy wybiorą dla siebie wymarzony zespół na wesele właśnie 6 listopada!

Miss Welonu

AMBER EXPO w Gdańsku to jeden z najbardziej profesjonalnych obiektów targowych w Polsce. Korzystając z możliwości, jakie oferuje kompleks, organizatorzy oraz partner Targów Młodej Pary –portal ślubny wesele123.plpo raz pierwszy w Gdańsku zorganizują konkurs dla przyszłych Panien Młodych. Podczas zabawy wyłoniona zostanie Miss Welonu Pomorza. Panie konkurować będą nie tylko o tytuł tej najpiękniejszej, ale i powalczą o atrakcyjne nagrody!

Już niedługo na stronie www.misswelonu.pl pojawi się więcej szczegółów.

Konkursy, nagrody, promocje

Warto 6 listopada dać szansę losowi… Dzięki temu możemy zostać dodatkowo obdarowani czymś wyjątkowym! Targi Ślubne w AMBER EXPO to niezliczona ilość promocji, konkursów, nagród i megarabatów. W ramach wydarzenia zabierzemy do domu na pewno wiele pomysłów, inspiracji, nowej wiedzy, ale i sporo gratisów czy innych niespodzianek. Wśród nich znajdą się chociażby wycieczki zagraniczne i krajowe, suknie ślubne, garnitury, obrączki oraz vouchery na usługi firm-wystawców.

Targi Młodej Pary w Gdańsku – jedyne takie wydarzenie na Pomorzu!

Dlaczego jedyne? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na ogromną przestrzeń, na jakiej znajdzie się różnorodna oferta setek wystawców. Oprócz tego istotne są także pozostałe walory obiektu: ponad 400 miejsc na monitorowanym parkingu, restauracja, bary kawowe, strefy relaksu, szatnie. Dodatkowo oprawa wydarzenia w pełni odpowiada na potrzeby nowoczesnych i wymagających narzeczonych, zapewniając im możliwość uczestniczenia w imprezie, na jakiej jeszcze nigdy nie byli! To jednak nie wszystko… Prezentacje na scenie, prelekcje i spotkania z ekspertami branży oraz pokaz ślubnych pojazdów pozytywnie wpłyną na emocje, jakich doświadczą wszyscy zwiedzający.

Targi Młodej Pary to nie tylko festiwal korzyści. To także namiastka wesela, o jakim marzą narzeczeni… Wesela, które może być… Waszym weselem!

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.targimlodejpary.pl oraz wydarzenia na portalu Facebook https://www.facebook.com/events/1012480975534401/

Targi Młodej Pary w Gdańsku – 6 listopada 2016, AMBEREXPO przy ul. Żaglowej 11

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *