Projekt #AżSobieZazdroszczę

Projekt #AżSobieZazdroszczę wyrusza w podróż dookoła świata! We wtorek 30 maja o godzinie 18:30 w restauracji Numero Uno w Gdańsku Wrzeszczu odbędzie się piąta odsłona spotkań dedykowanych promowaniu zdrowego podejścia do siebie i dystansu do otaczających nas zewsząd stereotypów. Podczas naszego spotkania, zaproszeni goście opowiedzą o standardach i kanonach piękna panujących na kuli ziemskiej. Czy okażą się one całkowicie różne od naszych wyobrażeń? A może to, co może nas w Polsce krępować, na afrykańskiej ziemi jest pociągające? Dołącz do programu spotkań #AżSobieZazdroszczę!

#AżSobieZazdroszczę to projekt mający na celu promowanie ruchu body positive czyli zdrowego podejścia do własnego ciała i życia. Podkreśla wagę miłości do samego siebie. Tym razem zapraszamy na spotkanie z trójką prelegentów- doświadczonych podróżników – którzy zdradzą nam jak definiowane jest piękno w innych częściach świata.

Pierwszym prelegentem będzie Wojciech Jurojc- marzyciel, poszukiwacz swojego miejsca na Ziemi, magister politologii i ekonomii. Ostatnie sześć lat spędził, zmieniając miejsca zamieszkania (głównie w obrębie Azji) oraz pracując w branży IT. Jego serce należy jednak do gór, w szczególności naszych polskich Bieszczad. Wojtek opowie uczestnikom o swoich wrażeniach z pobytu w Tajlandii i Indiach.

Katarzyna Richter- psycholog międzykulturowy, założycielka Deal with Culture. Przez dziesięć lat mieszkała i pracowała w krajach z regionu Zatoki Perskiej, odwiedziła prawie 100 państw i współpracowała z kolejną setką narodowości. Obecnie rozwija swój osobisty program mentorski Przekrocz Granice. Kasia skupi się na opowiadaniu o Królestwie Bahrajnu- arabskiej monarchii, w której mieszkała.

Ostatnim prelegentem jest Krzysztof Puternicki- pierwszy Polak, który samotnie pokonał trasę z najbardziej wysuniętego punktu na północy Europy (Nord Kapp w Norwegii) do Cape Town w RPA. Przez Europę przejechał samochodem, następnie promem dostał się do Afryki, gdzie rozpoczynała się najniebezpieczniejsza część podróży.I to właśnie o niej opowie nam Krzysztof podczas wtorkowego spotkania.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich miłośników podróżowania, ale przede wszystkim do tych, którzy są ciekawi jakie standardy i normy panują w krajach oddalonych od Polski o tysiące kilometrów.

Czas i miejsce: Numero Uno, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1/3, Gdańsk, 30 maja 2017 r., godz. 18:30

Cena: 19 zł (w cenie przekąski z czterech stron świata)

Bilety dostępne na: http://www.klubznizek.pl/szczegoly/53682/19-zl-za-wejsciowke-na-spotkanie-podroznicze-na-temat-kanonow-piekna-w-innych-kulturach-Daj-sie-zabrac-w-niesamowita-podroz-po-swiecie-egzotyki-w-cenie-przekaski-z-czterech-stron-swiata-

 

Chcesz sobie zazdrościć? Dołącz do nas i polub nasz profil na Facebook’u: https://www.facebook.com/azsobiezazdroszcze/

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *