Jak naturalnie odmłodzić i wymodelować twarz? Czyli wszystko o liftingu konturu twarzy z TEOXANE!

Czy jesteś w pełni zadowolona z kształtu Twojej bródki lub linii żuchwy? Kontur twarzy podkreśla przecież doskonale Twoją osobowość! Wyraźnie zdefiniowana linia żuchwy wyeksponuje najlepsze cechy Twojego wyglądu i doda harmonii Twojej twarzy. Teraz – dzięki rozwiązaniom od szwajcarskiej marki TEOXANE – możesz zdecydować, czy chcesz, aby był on zarysowany, wyostrzony czy subtelny. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego i odpowiednia pielęgnacja domowa mogą poprawić harmonię Twojej twarzy bez interwencji chirurgicznej!

CZYM JEST KWAS HIALURONOWY?

Kwas hialuronowy (HA) to naturalny składniki skóry – dzięki niemu jest jedwabiście miękka, sprężysta i dogłębnie nawilżona. HA ma specjalne właściwości higroskopijne, dlatego potrafi związać kilkadziesiąt razy więcej wody niż sam waży. Wraz z wiekiem poziom kwasu hialuronowego naturalnie zaczyna się zmniejszać, a co za tym idzie jest przyczyną powstawania zmarszczek, mniejszej jędrności i gładkości skóry. To z pewnością jeden z najpopularniejszych składników kosmetyków anti-aging, a preparaty zabiegowe na jego bazie polecane są przez dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie. Warto jednak podkreślić, że kwas kwasowi nierówny. Kwas hialuronowy stosowany w medycynie estetycznej ma postać żelu o różnych cechach i właściwościach, stosowanych w zależności od tego, jaki efekt zabiegu chcemy uzyskać, np.: przywrócenie objętości w środkowym piętrze twarzy, poprawa projekcji bródki, korekcja bruzd i zmarszczek mimicznych, redukcja cieni pod oczami, powiększenie ust, a także poprawa wyglądu i ogólnej kondycji skóry.

ODKRYJ TAJEMNICĘ NOWOCZESNEGO KONTUROWANIA TWARZY

Wymodelowana twarz i poprawa jej elastyczności, bez bólu i długiej rekonwalescencji? Każda z nas marzy o spektakularnych efektach przy małej inwazyjności i pełnym bezpieczeństwie.

Atrakcyjny, młodzieńczy i wyrazisty kształt dolnej części twarzy można odzyskać, podając odpowiedni wypełniacz zaledwie w trzy punkty: kąt żuchwy, bródka i/lub linia żuchwy. TEOXANE Laboratories oferuje dwa komplementarne wypełniacze wolumetryczne na bazie kwasu hialuronowego:

RHA® 4 dla delikatnego zwiększenia objętości i ULTRA DEEP dla głębokiego podparcia strukturalnego. Zastosowane razem zapewniają naturalny kontur twarzy, idealnie współgrający z Twoją ekspresją! Efekt będzie zachwycał, bez utraty dynamiki twarzy – w praktyce – nie musisz obawiać się, że nagle przestaniesz się uśmiechać z obawy przed nieestetycznym brakiem mimiki.

Po jakim czasie zobaczysz efekty? Pierwszy efekt widoczny jest zwykle bezpośrednio po wykonanym zabiegu, a już po ok. dwóch tygodniach uzyskujemy pełny rezultat. Co ważne – w razie potrzeby można zdecydować się na kolejny zabieg.

SIŁA KWASU HIALURONOWEGO W CODZIENNEJ PIELĘGNACJI

Idealnym uzupełnieniem zabiegów z zastosowaniem kwasu hialuronowego będą kosmetyki TEOXANE, bazujące na opatentowanej technologii RHA®, odpornej na szybki rozkład, wykorzystywanej w produktach stosowanych podczas zabiegów, które mają optycznie odjąć nam lat. Co więcej, w formułach znajdziemy również wyselekcjonowane składniki aktywne uznawane za boostery odmładzania, niezbędne w codziennej pielęgnacji anti-aging.

Kwas hialuronowy, działa jak lifting: nie tylko wzmacnia barierę ochronną skóry, ale też długotrwale i intensywnie ją nawilża, sprawiając, że odzyskujemy promienny wygląd skóry każdego dnia. Które produkty wybrać do codziennego stosowania?

Bestsellerowym duetem od Teoxane są: RHA® Serum oraz krem Advanced Filler – dedykowany do cery normalnej i mieszanej lub cery suchej.

Jak działają?

Serum RHA®

276 zł/30 ml

Genialne serum o ultra silnych właściwościach nawilżających skórę i wysokim potencjale antyoksydacyjnym i ochronnym.

  • Nawilża i długotrwale nawadnia
  • Wyraźnie poprawia jędrność skóry
  • Redukuje widoczność zmarszczek
  • Chroni i zabezpiecza przed przesuszaniem skóry

Advanced Filler do cery normalnej i mieszanej lub cery suchej

276 zł/ 50 ml

Krem odbudowujący strukturę o lekkiej konsystencji dla skóry normalnej i mieszanej oraz otulającej dla skóry suchej, aktywnie poprawiający kondycję i odmładzający jej wygląd.

  • Nawilża i długotrwale nawadnia
  • Redukuje widoczność zmarszczek
  • Wyraźnie poprawia jędrność skóry

Gdzie kupić kosmetyki? Kosmetyki TEOXANE dostępne z rabatem -20% na oficjalnej stronie https://teoxaneshop.pl/

O TEOXANE:


Firma TEOXANE Laboratories została założona w Genewie w 2003 r.  Specjalizuje się w opracowywaniu oraz produkcji wypełniaczy i kosmetyków zawierających kwas hialuronowy, który zbliżony jest do kwasu hialuronowego występującego naturalnie w skórze.

Dzięki bezkompromisowemu zaangażowaniu w innowacje i jakość, TEOXANE Laboratories jest jednym
z czołowych producentów wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego na świecie, obecnym w ponad 90 krajach.

Produkty Teoxane oparte są na specjalistycznej wiedzy i standardach wysokiej jakości. Od początku istnienia firma podąża za potrzebami i trendami rynku medycyny estetycznej, oferując skuteczne rozwiązania dla lekarzy na całym świecie oraz pomagając kobietom i mężczyznom zachować ich piękno w przyszłości.

Marka wypełniaczy tkankowych Teosyal® cieszy się uznaniem i zaufaniem zarówno lekarzy jaki i pacjentów. Bogata gama preparatów pozwala na precyzyjne dobranie zabiegu do potrzeb i oczekiwań pacjentów, a innowacyjne żele doskonale wpisują się w dynamikę twarzy zachowując jej unikalne piękno i ekspresję.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *