Jak mieć lepszy seks? Porady dla kobiet

Czasami nawet do najlepszego związku potrafi wdać się rutyna, a seks staje się bardzo przewidywalny. Sposobów na rozruszanie związku jest bardzo wiele, jednym z nich jest wprowadzenie nowych gadżetów erotycznych. Dają one nieskończone możliwości rozkoszy, wystarczy jedynie się ośmielić i poszukać dla siebie odpowiedniej zabawki. Bardzo popularne są kulki gejszy, lecz dla wielu kobiet ta zagadkowa nazwa nic nie mówi. Czym są więc kulki gejszy i jak je stosować?

Jak działają kulki gejszy?

Jest to narzędzie treningowe, dostosowane do potrzeb kobiety. Producenci oferują kulki w przeróżnych rozmiarach i wariantach, dzięki temu za pomocą metody prób i błędów można dobrać idealne dla siebie. Najpopularniejsze są te zawierające dwie kulki, jedną większą, a drugą mniejszą. Istnieją też warianty jednokulkowe lub trójkulkowe.

Kulki gejszy umieszcza się w pochwie i nosi w ciągu dnia podczas wykonywania codziennych czynności. Te, które poza korzyściami medycznymi mają za zadanie zapewniać również rozkosz, wyposażone są w elementy wibrujące. Lecz nawet i bez dodatkowej stymulacji gadżetem – sam fakt noszenia sex zabawki w ciągu dnia, podczas codziennych aktywności może być bardzo podniecający.

Warto pamiętać, by przy wyborze odpowiednich kulek nie sugerować się jedynie ich rozmiarem i kolorem, a sprawdzić skład. Najlepiej sprawdzają się te stworzone z silikonu medycznego, a najgorzej plastikowe.

Kulki gejszy kiedy efekty?

Poza niemal natychmiastowym efektem odczuwanej przyjemności, kulki gejszy świetnie wpływają na mięśnie dna miednicy. Lekarze zalecają ich stosowanie kobietom po porodzie, zwłaszcza jeśli od momentu urodzenia dziecka odczuwają mniejszą przyjemność z seksu. Dobrze sprawdzą się również wśród kobiet w okresie pomenopauzalnym.

Dzięki usprawnieniu mięśni pochwy odczuwane bodźce seksualne są dużo bardziej intensywne. Najczęściej kobiety deklarują, że efekty widzą już po sześciu tygodniach regularnych ćwiczeń. Aby sprawdzić efekty, wystarczy włożyć dwa palce do pochwy i zacisnąć mięśnie. Siła ucisku będzie świadczyć o tym, jak wyćwiczone są nasze mięśnie.

Jak ćwiczyć mięśnie dna miednicy?

Kulki wprowadzane są w drganie już podczas wykonywania codziennych czynności. Energiczny chód, wchodzenie po schodach, czy najzwyklejsze poruszanie miednicą w tył i w przód podczas wykonywania domowych obowiązków sprawia, że kulki gejszy zaczynają działać, a nasz organizm odbywa trening. Codzienne ćwiczenia powinny trwać od kilku minut do kilku godzin, należy uważnie obserwować reakcje własnego ciała, by nie zrobić sobie krzywdy ewentualnym przetrenowaniem.

Należy pamiętać o higienie, kulki gejszy należy dokładnie myć przed założeniem oraz po ich wyjęciu. Aplikuje się je podobnie jak tampon, aby umieścić je w odpowiednim miejscu i nie odczuwać dyskomfortu podczas noszenia, należy dobrać taką pozycję, aby mięśnie były jak najbardziej rozluźnione.

Świetnym rozwiązaniem są kulki gejszy OVO L1 love balls, gdyż pozwalają dopasować ciężkość kulek oraz intensywność ćwiczeń do stopnia zaawansowania użytkowniczki. Dzięki temu zdrowotne ćwiczenia mogą doprowadzać do orgazmu!

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?

Mięśnie Kegla to inaczej mięśnie dna miednicy. Odpowiadają za odczuwanie i sprawianie przyjemności partnerowi podczas seksu. Ich funkcja jest nie tylko erotyczna, odpowiadają również za prawidłowe trzymanie moczu, czy utrzymywanie narządów rodnych we właściwym miejscu.

Kulki gejszy mają najwięcej zastosowań dla kobiet w wieku średnim oraz starszym, lecz nawet dla młodych, które czują, że przez urodzenie dziecka ich pochwa stała się dużo szersza i ani ona, ani partner nie są w stanie odczuwać tak intensywnej przyjemności, jak wcześniej, kulki gejszy stanowią idealny sposób na poprawę jakości życia seksualnego.

Kulki do ćwiczenia mięśnia kegla gdzie kupić

Jeśli ma się możliwość wybrania do sex-shopu na pewno będzie to dobrym pomysłem, gdyż tam możemy produkt dokładnie obejrzeć i zapytać pracownika sklepu o kilka rad, dzięki czemu możliwe, że już za pierwszym razem dobierzemy idealny dla siebie produkt.

Bardzo dużo osób aktywnych seksualnie jednocześnie deklaruje, że wizyta w stacjonarnym sex-shopie bardzo ich krępuje i sobie tego nie wyobrażają, lecz jednocześnie marzą o testowaniu nowinek z branży sex zabawek.

Idealnym rozwiązaniem są profesjonalne sklepy internetowe, gdzie można swobodnie przeglądać produkty, czytać opinie użytkowników. Zazwyczaj sklepy internetowe posiadają większy wybór niż stacjonarne oraz ceny są znacznie niższe.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *