Hanlo – niepowtarzalny urok domu z drewna

Drewniany dom może się kojarzyć z budownictwem znanym z górskich pejzaży. Jednak współczesne domy modułowe, których konstrukcja opiera się na drewnie, w niczym nie muszą przypominać tradycyjnych chat góralskich. Są nowoczesne, trwałe i solidne. Aby się o tym przekonać, wystarczy się zapoznać z ofertą firmy Hanlo.

Ponadczasowe piękno drewna

Drewno nigdy się nie znudzi ani nie przestanie być modne. Może być jednocześnie piękne i nowoczesne. Takie wnioski mogą się nasuwać każdej osobie, która zapozna się z ofertą domów Hanlo. To prawdziwe domy zgodne z naturą, a przy tym wykonane z wyjątkowo trwałych materiałów o wysokiej jakości. I chociaż we współczesnym budownictwie nie brakuje nowatorskich rozwiązań, domy zbudowane z drewnianych komponentów nadal wyróżniają się stylem i klasą. Firma Hanlo wprowadziła jeszcze jeden standard, który budzi prawdziwy podziw – ekspresowe tempo montażu. Można wręcz stwierdzić, że jest to przełom na rynku budowlanym. Wystarczy wspomnieć, że od momentu załadunku poszczególnych komponentów domu na samochód w fabryce pod Berlinem do zamknięcia całej konstrukcji upływają zaledwie dwa lub trzy dni! Niemiecka technologia, jakość i solidność wykonania sprawiają, że domy Hanlo są optymalnym wyborem na rynku nieruchomości.

W duchu współczesnej ekologii

Nawet osoby, które mają niewielkie pojęcie na temat materiałów budowlanych, wiedzą, że drewno jest zdrowym i naturalnym budulcem. Warto jednak uściślić, że w konstrukcjach domów firmy Hanlo wykorzystuje się drewno KVH (Konstruktionsvollholz). Na czym polega jego wyjątkowość? Zanim zostanie wykorzystane jako budulec, jest sortowanie i suszone technicznie w komorach suszarniczych. Dzięki tym zabiegom jest odporne na wszelkie deformacje. Staranna obróbka sprawia, że nie wymaga ono dodatkowej impregnacji chemicznej, przez co jest zupełnie nieszkodliwe dla zdrowia, również dla osób, które cierpią na alergię.

Oszczędności na co dzień

Decydując się na ofertę firmy Hanlo, wybieramy również realne oszczędności. Standardem, który zdecydowanie wyróżnia te domy spośród innych, dostępnych na rynku, jest zastosowanie energooszczędnej ściany zewnętrznej. Zużycie energii jest o 20% niższe niż wymagają tego europejskie normy dla budynków mieszkalnych. Doskonała izolacja cieplna zdecydowanie redukuje koszty związane z ogrzewaniem. Jeśli na etapie projektowania naszego przyszłego domu chcemy postawić na energię słoneczną, istnieje możliwość montażu paneli fotowoltaicznych. W porównaniu z innymi propozycjami, które można napotkać na rynku nieruchomości, ofertę Hanlo wyróżnia m.in. to, że klienci otrzymują w standardzie pompy ciepła, rekuperatory, energooszczędne okna czy ogrzewanie podłogowe. Są to rozwiązania przyjazne zarówno dla środowiska naturalnego, jak i domowego budżetu. Z pewnością warto z nich skorzystać.

***

Podsumowując, należy podkreślić, że firma Hanlo nie tylko oferuje trwałe, stylowe domy z drewna, lecz również zapewnia kompleksową, atrakcyjną ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Aby poznać jej szczegóły, warto odwiedzić stronę internetową www.hanlo.pl.

Oceń ten artykuł

1 komentarz

  • Magda Kot pisze:

    Domy drewniane już dawno skradły me serce. Wiedziałam wiele ich realizacji na Mazurach. Były to domy drewniane z bala sosny mazurskiej wykonane przez lokalna firmę Natur Eko Dom.Moim zdaniem tak ekologiczne i energooszczędne budownictwo mające dobry wpływ na nasze zdrowie zrzesza sobie coraz większą grupę sympatyków. Chciałabym kiedyś do nich dołączyć i móc zamieszkać w takim domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *