Ekocuda Vol. 2 – Targi Kosmetyków Naturalnych Gdańsk | 20-21.10.2018

Ekocuda powracają do Gdańska! 🙂
Tym razem widzimy się na jesieni, to idealny czas aby zadbać o siebie i Wasze ciała po lecie i zrobić zapasy naturalnych kosmetyków na zimę.  Specjalnie dla Was i naszych Wystawców mamy NOWĄ LOKALIZACJĘ – Stadion Energa Gdańsk!

WEJŚCIE NA TARGI JEST BEZPŁATNE 

sobota: godz. 11.00-19.00 
niedziela: godz. 11.00 – 18.00

Czekać będą na Was wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty, wykłady i… wszystko to, co naturalne, zdrowe, vege i ekologiczne.
Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych doczekały się czterech edycji w Warszawie i po raz drugi odbędą się w Gdańsku!

Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków organicznych, naturalnych i wegańskich. Odwiedzający będą mieli również okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku. To niepowtarzalna okazja do poznania nowych i wyjątkowych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków naturalnych nie można przegapić.

Oprócz tego odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami kolorowymi i ciekawe wykłady poświęcone tematyce zdrowia i pielęgnacji.
To także niepowtarzalna okazja aby zadbać o ciało, włosy, cerę po zimie tuż przed nadchodzącą wiosną i latem! 🙂

OBSERWUJ NAS

Obserwujcie nasz fanpage facebook.com/ekocudacom oraz instagram.com/ekocuda

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *