Co dwa hity to nie jeden! Spektakularne efekty wygładzające i odmładzające

Zatrzymać czas i wyrównać niedoskonałości. To dwie podstawowe potrzeby korzystających z dobrodziejstw medycyny estetycznej pań i dwie odpowiedzi prosto z Hevena Beauty – jedyne dostępne w Trójmieście metody – BEART i Cryoskin. BEART to bezinwazyjny zabieg regenerujący skórę i jednocześnie jedna z najdoskonalszych metod leczenia rozstępów, blizn i cellulitu. Drugi, Cryoskin, rozpoczyna nową erę kriolipolizy. Co je zdecydowanie wyróżnia wśród wszystkich innych dostępnych metod?

BEART – ZABIEG IDEALNY NA LATO

Mamy przełomową wiadomość dla Pań, które są przyzwyczajone do powszechnie panującej zasady, w myśl której wszystkie zabiegi kosmetyczne lepiej planować jesienią. W przypadku BEART słońce jest twoim sprzymierzeńcem! Choć w nazwie tego zabiegu kryje się cząsteczka „art”, czyli sztuka, jest to najnowocześniejsza technologia Biodermogenesis®, która aktywuje funkcjonalność błon komórkowych sodu, potasu, poprawia i regeneruje unaczynienie tkanki skórnej. Stymuluje przyrost kolagenu typu III i elastyny. Ta metoda jest stosowana w Hevena Beauty po raz pierwszy w Polsce, a debiutuje też na świecie. Pole magnetycznej elektropolacji pomaga usunąć blizny, rozstępy poprzez pobudzenie kolagenu i elastyny oraz melanocytów. To najlepsza na lato alternatywa dla lasera frakcyjnego. Poddając się serii zabiegów BEART w celu usunięcia blizn lub rozstępów, możemy, a nawet powinnyśmy się opalać! BeArt pobudza uśpione lub obumarłe w tkance blizn melanocyty i fibroblasty. Słońce zaś poprawia efekty terapii. Zabieg przywraca bowiem koloryt skóry i jest wręcz wskazany latem. Można, a nawet trzeba go sobie zafundować, aby pozbyć się cellulitu! Stosowany na twarzy wygładza zmarszczki mimiczne. Warto wykonać serię 10–15 zabiegów. Sierpień to idealny czas na wypróbowanie tej nowej, sprzymierzonej ze słońcem metody. Czas trwania: 30 minut, rekomendowana częstotliwość: 1–2 razy w tygodniu. Efekty? To przede wszystkim zmniejszenie blizn, a nawet ich całkowita likwidacja! Pozostałe spełnione oczekiwania obejmują wzrost jakości i ilości elastyny oraz kolagenu typu III, znaczną poprawę elastyczności skóry, ujędrnienia, wypełnienia blizn aż o wysoką średnią 83,55%. Zabieg nawilża skórę, redukuje sebum i normuje PH.

CRYOSKIN – NOWA ERA KRIOLIPOLIZY

Popularne w gabinetach kosmetycznych zabiegi kriolipolizy wykonuje się zazwyczaj głowicami vacum, które zasysają tkankę. Pieniądze są porównywalne tymczasem metoda Cryoskin polega na szybkim i dynamicznym działaniu za pomocą płaskiej głowicą bez zasysania. Najpierw podgrzewa się komórki tłuszczowe, żeby je rozpulchnić, a następnie w szybkim tempie zamraża, aby obumarły i mogły być szybko i efektywnie wydalone z organizmu. Efekt jest natychmiastowy, a zabieg należy powtarzać co 2 tygodnie. 

Cryofacelift, nazywany czasem zabiegiem bankietowym, wykonuje się na twarzy, by zredukować zmarszczki i napiąć skórę. Drobne linie i zmarszczki znikają, a twarz od razu wygląda świeżej i młodziej. 

Cryoslimming double chin jest polecany na podbródek, gwarantuje najlepsze efekty po 3–5 zabiegach. Efektem jest likwidacja „drugiej brody” i wysmuklenie owalu twarzy.

Cryoslimming na ciało przebiega pod pełną kontrolą, co niweluje ryzyko częstych przy klasycznej kriolipolizie odmrożeń. Dzięki znacznie dokładniejszej metodzie Cryoskin można opracować konkretne partie ciała wielkości kartki a4 – bo tyle wynosi optymalny obszar zabiegowy podczas jednej 30-minutowej sesji. Rekomendowana częstotliwość – co 2 tygodnie. Technologia Cryoskin polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, czyli w rezultacie ich likwidacji, a następnie eliminacji z organizmu w ciągu 15 dni.

Nie trać czasu! Zatrzymaj go! W przypadku BEART do pracy nad sobą zaangażuj słońce! Miej wszystko po kontrolą podczas sesji zabiegów Cryoskin.

Hevena Beauty

ul. Żołnieży 1 Armii Wojska Polskiego 8/5 

81-383 Gdynia

+48 720 820 321

info@hevena.pl

www.hevena.pl


5/5 - (2 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *