Twoja Metamorfoza – 30 dni na zmianę pod okiem specjalistów

Zmiana nawyków żywieniowych, wprowadzenie diety, zadbanie o odpowiednią ilość sportu w naszym codziennym życiu – to popularne cele, które stawiamy sobie z każdym początkiem nowego roku. Często w realizacji tych postanowień brakuje nam planu działania, motywacji i wsparcia kogoś, kto by nas rozumiał.

Rozwiązaniem może okazać się noworoczny, 30-dniowy projekt „Twoja Metamorfoza” prowadzony pod okiem specjalistów z dziedzin dietetyki, aktywności fizycznej, pielęgnacji i psychologii.

Nauka zdrowych nawyków kluczem do sukcesu

Celem projektu „Twoja Metamorfoza – 30 dni z planem PrimaLife” jest pokazaniem kobietom, które borykają się z problem nadwagi, jak krok po kroku powinna wyglądać ich droga do upragnionego celu, jak przeorganizować swoje codzienne życie, aby osiągnąć cel: schudnąć trwale i bez efektu jojo.

Kluczem do sukcesu nie jest specjalna dieta, restrykcje, intensywne treningi i wyrzeczenia. Kluczem jest zmiana nawyków, wypracowanie ich w sobie i wprowadzenie w codzienność z konkretnym planem. W tym właśnie ma pomóc projekt Twoja Metamorfoza.

Uczestniczki Projektu będą korzystać z internetowego planu Primalife on–Line. A dzięki wsparciu specjalistów Dowiedzą się jak zacząć przygodę ze zdrowym stylem życia i odchudzaniem. Na co zwrócić szczególną uwagę, jak się zorganizować, jak planować dzień, posiłki, aktywność fizyczną i jak to wszystko dopasować do siebie. Specjaliści podpowiedzą, jak działać – wskażą drogę, narzędzia i zmotywują do tego działania!

To wszystko da podstawy do samodzielnego realizowania zdrowych nawyków. Plan Primalife, który wspiera panie w ich Metamorfozie zawierać będzie indywidualnie dopasowaną dietę z jadłospisami, plan treningowy, harmonogram domowych zabiegów pielęgnacyjnych oraz filmy i ćwiczenia motywacyjne.

Wartość metamorfozy to 4000 złotych!

Oprócz ogromnej wiedzy od specjalistów i konkretnych narzędzi do pracy nad swoją sylwetką, każda z 3 pań zakwalifikowanych do głównej części Metamorfoz otrzyma dodatkowy pakiet korzyści. Wartość Metamorfozy to 4000 zł! Każda z trzech uczestniczek otrzyma:

  • Pakiet startowy zawierający wszystkie akcesoria potrzebne do realizacji planu PrimaLife przez 30 dni
  • Indywidualne spotkania i warsztaty z dietetykiem, trenerem, kosmetologiem i psychologiem
  • Miesięczny dostęp do indywidualnego konta online w planie PrimaLife
  • Dzień w Primavera Sand SPA Heath&Beauty Institute w Jastrzębiej Górze
  • Lekcję ze stylistą, który dobierze dla Ciebie idealne fasony stroju
  • Tygodniowy pobyt w Primavera Jastrzębia Góra w ramach programu odchudzającego
  • Sesję zdjęciową uwieczniająca efekty metamorfozy

Jeśli jesteś mieszkanką Trójmiasta, masz więcej niż 35 lat, a Twoim celem jest zrzucenie kilogramów i wypracowanie w sobie zdrowych nawyków, zgłoś się do projektu „Twoja Metamorfoza – 30 dni z planem PrimaLife”.

Rekrutacja trwa od 13.01 do 19.01.2020. Szczegóły projektu oraz rejestracja na stronie: www.metamorfoza.primalife.pl

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *