Budzenie Wiosny – serca i styl dla dziecięcego hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni

Ponad 30 tysięcy złotych udało się zebrać dla dzieci hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni podczas wydarzenia charytatywnego Budzenie wiosny – serca i styl…

Budzenie Wiosny – serca i styl dla dziecięcego hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni. To było naprawdę magiczne wydarzenie artystyczne i towarzyskie dla wyjątkowych dzieciaków. Adresowane do wszystkich, którym bliska jest idea pomagania odbyło się w minioną niedzielę 13 marca w legendarnym Klubie UCHO w Gdyni.
Na ten jeden wieczór klub Ucho zmienił się nie do poznania: czerwone dywany, nastrojowe światło świec, mnóstwo kwiatów, na scenie wiosenne drzewka, a na ścianach piękne wiosenne fotografie Kamili Kwidzińskiej… Cały wystrój mówił o nadchodzącej wiośnie! Znakomici Goście dopisali i podczas całej imprezy przewinęło się ok. 400 osób.
Gospodarzami wieczoru byli, znakomici w roli prowadzących Małgorzata Rakowiec – znana dziennikarka i publicystka oraz Marek Niziołek dziennikarz Radia Plus.
Pierwszym punktem wieczoru był pokaz krótkiego filmu o hospicjum „Bursztynowa Przystań”, który przypomniał Gościom komu jest dedykowany ten niezwykły wieczór.

Pięknym punktem programu był pokaz mody ubrań Total Look by Bunny the Star w oprawie biżuterii Lilou. Na czerwonym dywanie pojawiły się profesjonalne modelki z agencji Malva Models, komentarz do stylizacji prowadziła znana stylistka gwiazd: Wiganna Papina.

Ważnym punktem programu była licytacja. Wspaniała para gospodarzy: Małgorzata Rakowiec i Marek Niziołek, poprowadziła z wielką wprawą i w pięknym stylu licytację licznych fantów. Trzeba przyznać, że publiczność bardzo zaangażowała się w podbijanie cen by wesprzeć szczytny cel aukcji.

Punktem kulminacyjnym był koncert Islet z zespołem – promocja płyty „Zatrzymaj się”. Wokalistka wystąpiła w pełnym składzie złożonym z trójmiejskich muzyków: Rafał Uhuru Szyjer (bas) Paweł Urowski (kontrabas), Tomasz Antoniewicz (instrumenty perkusyjne) oraz wspaniałe chórki w wykonaniu sióstr Kingi i Karoliny Pruś.

Po koncercie Goście częstowali się okolicznościowym tortem – 15 kilogramowym wielkości 140/90 cm z logiem Stowarzyszenia, który ufundował jeden ze sponsorów (Sky Event Group).

Bardzo dużym powodzeniem cieszyła się tzw. „ścianka” na tle której Goście robili sobie zdjęcia oraz składali podpisy deklarujące, że wspierają i pomagają gdyńskiemu hospicjum.
Ścianka znajdzie swoje pamiątkowe miejsce w hospicjum.

Listę sponsorów otwiera OPEC Gdynia, Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A., Fundacja SKOK Stefczyka, Lilou, Firma Ziaja, Total Look by Bunny the Star, Centrum USG Diagnoson, Mana Day Spa, TMC24.pl, PSSW, Beauty Marine, Agencja Howinnga; Anima, NEOLIGHT i wielu innych – dziękujemy!

Patronat medialny objęli: Uroda Życia miesięcznik dla kobiet niezwykłych, magazyn trójmiejski Prestiż, Trójmiasto.pl, Radio Gdańsk oraz Kurier Gdyński.

Całkowity dochód z imprezy przekazany zostanie dla podopiecznych hospicjum.

Oceń ten artykuł

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *