Aż Sobie Zazdroszczę bycia Sexy

Dowiedz się jak być sexy- nauka chodzenia na szpilkach, spotkanie z gorseciarzem oraz seksuologiem. Porzucamy wstyd!

 

Projekt #AżSobieZazdroszczę zaprasza na kolejne spotkanie, tym razem pod hasłem „Aż Sobie Zazdroszczę bycia Sexy”. Panie pragnące wyzwolić swój seksapil zapraszamy 1 kwietnia na godzinę 12.30 do Sopockiego Instytutu Ambitnego Tworzenia Kreatywnej Aktywności SIATKA.

 

Przyglądasz się zdjęciom Marilyn Monroe, Audrey Hepburn czy Dity von Teese i zastanawiasz się co sprawiło, że uważa się je za ikony seksu? Dlaczego mężczyźni szaleją na ich punkcie? No i najważniejsze: czy też możesz taka być?

#AżSobieZazdroszczę odpowie na Twoje pytania 😉 1 kwietnia zapraszamy do galerii sztuki SIATKA na jedyne w swoim rodzaju kobiece spotkanie przy winie i przekąskach, podczas którego porozmawiamy o tym, jak być piękną i pożądaną.

 

Na dobry początek Magdalena Kapuścińska poprowadzi kurs sexy dance oraz nauczy Was chodzić na szpilkach.

Magda od wielu lat zajmuje się tańcem oraz innymi metodami pracy z ciałem (między innymi jeździ konno oraz skacze ze spadochronem). Fascynuje ją złożoność ludzkiej psychiki, uwielbia odkrywać nieznane. Zawodowo zajmuje się motywacją biznesową, jakością pracy, dress code’m oraz- jak sama mówi- „ładowaniem pozytywną energią”.

 

Następnie seksuolog Maja Majewska porozmawia z Wami o kobiecym libido, orgazmach i stymulacji, poruszy tematy, o których nie wspominają ginekolodzy, odpowie także na wszelkie pytania. Nie martwcie się, istnieje możliwość zadania pytań anonimowo.

Maja prowadzi terapie indywidualne, rodzinne i dla par w swoim gabinecie w Gdańsku, ponadto wykłada psychologię na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, współpracuje z kancelarią prawną w sprawach rozwodowych oraz prowadzi infolinię szkolną.

 

Po występie Mai czeka na Was coś naprawdę super- Pan Gorseciarz Łukasz Budzisz opowie Wam jak wyglądać dobrze prawie nago, udzieli również profesjonalnej rady w kwestii doboru bielizny.

Łukasz pół życia poświęcił krawiectwu, którego uczyły go najpierw mama i babcia, a później profesjonaliści z Londynu, Padwy i Istambułu. Obecnie jest on głównym projektantem i krawcem marki Bouduar szyjącej bieliznę na miarę.

 

Miejsce też nie jest przypadkowe. Stowarzyszenie SIATKA w Sopocie, tworzy przestrzeń w której inicjuje niestandardowe spotkania biznesowe, artystyczne oraz społecznościowe. W tym miejscu poruszane są zagadnienia związane z edukacją nieformalna, inspirujące warsztaty i szkolenia, kameralne konferencje i wydarzenia specjalne. SIATKA to społeczność tworząca miejsce, które ma Cię zainspirować do realizacji swoich pasji, nieszablonowych rozwiązań, oryginalnych inicjatyw, spoglądania na otaczający świat z innej perspektywy. SIATKA tworzy spot, w którym poznasz wielu ciekawych, inspirujących ludzi.

 

Porzuć wstyd, przełam konwenanse! Przyjdź na warsztaty i zostań prawdziwie seksowną kobietą!

 

Początek: 12.30, SIATKA, ul. Podjazd 2/4, Sopot. Koniec: ok. 16.30

Cena: 19 zł (w cenie wino i przekąski)

Chcesz sobie zazdrościć 😉 ? Dołącz do nas!

https://www.klubznizek.pl/szczegoly/51965/sk4gt6sthdju

 

 

Oceń ten artykuł

2 komentarze

 • Obserwatorka pisze:

  Co za żałość.
  Każdy Człowiek wygląda dobrze nago, tylko nie każdy to rozumie.
  Wiązanie szpilek i innych chorych przebieranek z kobiecością/ byciem Kobietą jest absurdem.
  Co niezdrowy, niewygodny, niestabilny but (dla mnie wręcz karykaturalny) ma wspólnego z byciem Kobietą i jak można na takiej marnej postawie budować swoje poczucie wartości.
  Takie szkolenia to brnięcie w uprzedmiotowienie i głupotę.

 • elka pisze:

  Gratuluje swojej postawy, pewności siebie i otwartości na świat. Niestety iewszyscy są tacy. Gdyby takie wydarzenie w moim mieście, chetnie bym się zjawiła z wieloma roznyi kobietami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *