Arcydzieło sztuki operetkowej „Wesoła Wdówka”

Arcydzieło sztuki operetkowej „Wesoła Wdówka”

na sopockiej scenie Opery Leśnej!

Wesoła Wdówka” to najsłynniejsze sceniczne dzieło Franza Lehára. Operetka, której wszystkie arie i pieśni zasługują na miano przebojów.

Wiadomość o przyjeździe do Ponteverdy w Paryżu, bogatej i pięknej wdowy po bankierze wstrząsa mieszkańcami. Aby zatrzymać majątek w księstwie zostaje uknuta intryga, która zakłada wydanie za mąż Hanny Glawari za rodaka. Jednak, nie wszystko biegnie po myśli spiskujących.

Produkcja Teatru Muzycznego z Łodzi zachwyca swym rozmachem. Blisko 100 artystów na scenie (soliści, tancerze, orkiestra), bogata scenografia, doskonałe kostiumy oraz zabawne libretto uzupełniają całość. Reżyserem operetki jest dyrektor Teatru Muzycznego- Zbigniew Macias – stworzył widowisko przyjazne i mające przede wszystkim dostarczyć kilku godzin rozrywki i przyjemności. Udało się to nader obficie – napisał Dariusz Pawłowski w dzienniku „Polska – The Times”.

Wielbiciele muzyki Lehára będą mogli posłuchać jego pięknych melodii, a i bawić się licznymi perypetiami. „Wesoła Wdówka” to ponadczasowa opowieść, pełna humoru, intryg i wpadek – zapewnia doskonałą rozrywkę od początku… aż po szczęśliwe zakończenie.

Data: 25 czerwca 2017, godz. 18:00
Miejsce: Sopot, Opera Leśna
Bilety: 50-150 zł
Do nabycia: Biletyna.pl, KupBilecik.pl, Bilet.pl, interticket.pl, salony Empik, kasy BART i Opery Leśnej

Patroni: BART, Opera Leśna, Wyborcza Trójmiasto, Co jest grane, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl, Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *